شما اینجا هستید: خانهدر پرتو ولایتسپاهفرمانده قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه اقدامات این نیرو در مقابله با ویروس کرونا را تشریح کرد

فرمانده قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه اقدامات این نیرو در مقابله با ویروس کرونا را تشریح کرد

منتشرشده در سپاه دوشنبه, 11 فروردين 1399 ساعت 17:22
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: سردار خادم سید الشهدا از ضدعفونی ۱۰۰ نقطه در اهواز و ۱۰۰ نقطه در استان های قم، چهارمحال و بختیاری و لرستان توسط قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه و یگان‌های تابعه خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار احمد خادم سیدالشهدا فرمانده قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه امروز( دوشنبه ) اقدامات قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه  در ۴۸ ساعت گذشته را تشریح کرد .

 

وی گفت: پس از رزمایش سراسری دفاع بیولوژیکی قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه در استان‌های قم، خوزستان، لرستان و چهارمحال و بختیاری؛  تجهیزات و ادوات قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه برای ضدعفونی استان‌های مذکور وارد عمل شدند.

 

 سردار خادم سیدالشهدا تصریح کرد: ۲۰۰ دستگاه از تجهیزات و ادوات جنگ نوین قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه ۱۰۰ نقطه از شهر اهواز و ۱۰۰ نقطه در استان‌های قم ، چهارمحال و بختیاری و لرستان را به کمک میلیون‌ها لیتر مواد ضدعفونی کننده ضدعفونی کردند.

 

 فرمانده قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه در حال حاضر در استان های لرستان، چهارمحال و بختیاری و قم اماکن و معابر توسط قرارگاه کربلای نیروی زمینی سپاه ضدعفونی شدند؛ یادآور شد : همچنین نیروی زمینی سپاه و قرارگاه کربلا ماسک و لباس را برای بیمارستان ها و افراد هدف که تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته‌اند تهیه و توزیع کرده است.

 

 وی اظهار داشت : توزیع بسته های معیشتی و مواد ضد عفونی کننده برای افراد کمتر برخوردار توسط قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه انجام شده است و این قرارگاه با کمک دانشگاه علوم پزشکی، نقاهتگاه هایی را برای مقابله با ویروس کرونا تهیه و تجهیز کرده است.

 

 سردار خادم سیدالشهدا با بیان لزوم شکستن زنجیره بیماری در کشور برای مقابله با ویروس کرونا ادامه داد:  مردم در خانه بمانند تا زنجیره بیماری شکسته شود. ما علاقه مندیم تا هر چه سریعتر ویروس کرونا از بین برود و این نیازمند همکاری دسته جمعی آحاد ملت بزرگ ایران است.

 

 فرمانده قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه در پایان خاطر نشان کرد: در روز طبیعت با توجه به اینکه شرایط امسال با سال های گذشته متفاوت است و ممکن است زنجیره ویروس کرونا گسترش یابد، لازم است تا همه ما با یک همکاری دسته جمعی در خانه بمانیم و با همکاری یکدیگر این ویروس را از بین ببریم.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است