شما اینجا هستید: خانهدر پرتو ولایتامام خامنه‌ای در دیدار با برگزیدگان جشنواره مالک اشتر؛ تقویت نیروهای مسلح آسیب‌ ناپذیری ملت را حفظ می‌کند

امام خامنه‌ای در دیدار با برگزیدگان جشنواره مالک اشتر؛ تقویت نیروهای مسلح آسیب‌ ناپذیری ملت را حفظ می‌کند

منتشرشده در در پرتو ولایت یکشنبه, 12 آذر 1396 ساعت 15:11
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده معظم کل قوا در دیدار با برگزیدگان جشنواره مالک اشتر نیروهای مسلح اظهار داشتند: تقویت نیروهای مسلح آسیب‌ ناپذیری ملت را حفظ می‌کند.

  به گزارش سپاه نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای؛ فرماندهان ارشد نیروهای مسلح و برگزیدگان جشنواره‌ی مالک اشتر، ظهر امروز (یکشنبه12آذر) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا دیدار کردند. 

 

رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار اظهار داشتند: تقویت نیروهای مسلح آسیب‌ناپذیری ملت را حفظ می‌کند.

 

فرمانده معظم کل قوا با اشاره به خصومت‌های تمام‌نشدنی دشمنان با ملت و نظام اسلامی، مواجهه با این معارضه‌ها را در گرو ایستادگی و تقویت روزافزون توانایی‌های نیروهای مسلح خواندند و تأکید کردند: امروز نیروهای مسلح به بهترین نیروی انسانی از لحاظ فکری، عملی، عزم و اراده احتیاج دارند تا بتوانند آسیب‌ناپذیری ملت را در مقابل دشمنی‌ها حفظ کنند.

 

رهبر انقلاب اسلامی با ابراز خرسندی از عمق‌ بخشیدن به حرکت پیشرونده نیروهای مسلح در بخش نیروی انسانی با برگزاری جشنواره مالک اشتر، افزودند: لازمه پیشگامی در موفقیت‌ها، استمرار حرکت رو به جلو و بدون توقف است، بنابراین باید در هر بخش که مسئولیت و وظیفه‌ای برعهده دارید، بی‌وقفه و مستمر، کار و تلاش کنید.

 

ایشان، نام‌گذاری جشنواره به‌ نام جناب مالک‌اشتر از فرماندهان و یاران امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام را آموزنده توصیف کردند و گفتند: مالک‌اشتر در «بصیرت و شناخت صراط مستقیم»، «عزم راسخ»، «احساس مسئولیت و آمادگی برای مجاهدت»، «شجاعت و قدرت فرماندهی» و در عین حال در «معنویت، عبادت، تقوی و تواضع» برجسته و الگوست و فرماندهان نیروهای مسلح باید بیش از دیگران، این حالات و روحیات عالی را در خود تقویت کنند.

 

پیش از سخنان فرمانده معظم کل قوا، سردار سرلشکر پاسدار باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح با تبریک پیروزی‌های غرورآفرین و راهبردی جبهه مقاومت، گفت:در هشتمین جشنواره مرکزی مالک اشتر، 52 نفر از فرماندهان و مسئولان رده‌های موفق نیروهای مسلح معرفی و تقدیر شدند.

 

 انتهای خبر/09

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است