پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - پیام تسلیت روابط عمومی سپاه به مناسبت درگذشت انیس نقاش
چاپ کردن این صفحه

پیام تسلیت روابط عمومی سپاه به مناسبت درگذشت انیس نقاش

منتشرشده در اخبار برگزیده سه شنبه, 05 اسفند 1399 ساعت 20:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : روابط عمومی کل  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت انیس نقاش مجاهد متفکر و انقلابی لبنانی را تسلیت گفت.

به گزارش سپاه نیوز ؛ در پی درگذشت انیس نقاش مبارز برجسته و مجاهد متفکر و انقلابی لبنانی ،  روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.

 

  متن پیام به این شرح  است: 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 درگذشت جانکاه مبارز برجسته و شهیر لبنانی مرحوم " انیس نقاش"  موجب اندوه و تاثر فراوان رهروان آرمان فلسطین و آزادی قدس شریف گردید.

 

 بی‌تردید مجاهدت ها و نقش آفرینی های سترگ آن  مجاهد نستوه ،  متفکر و  انقلابی لبنانی ؛ در صحنه بیداری ملت‌های مسلمان منطقه و جوشش روح مقاومت و ایستادگی بین رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی ضد  صهیونیستی آشکار است ، برای همیشه ماندگار و قطب نمای حرکت شیفتگان عزت،اقتدار و عظمت امت اسلامی خواهد بود.

 

پرواضح است که نام ، یاد و کارنامه تابناک او که عمر پربرکت خود را از دوران جوانی تا هنگامه عروج آسمانی وقف دفاع از حق و حقیقت کرده بود و رسانه‌ای برای طنین انداز کردن صدای مظلومان عالم محسوب می‌شد، از حافظه تاریخی ملت های مسلمان منطقه محو نشدنی است

 

  فقدان غم‌انگیز این متفکر و مجاهد خستگی‌ناپذیر را به خانواده مکرم ، بازماندگان معزز و علاقه‌مندان استوار و ثابت قدم وی تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند نعیم و شکور برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای عموم  سوگواران صبر و شکیبایی توأم با پاداش صابرین مسئلت می‌کنیم. 

 

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی