شما اینجا هستید: خانهچند رسانه ایاخبار برگزیدهپیام تسلیت روابط عمومی سپاه به مناسبت درگذشت انیس نقاش

پیام تسلیت روابط عمومی سپاه به مناسبت درگذشت انیس نقاش

منتشرشده در اخبار برگزیده سه شنبه, 05 اسفند 1399 ساعت 20:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : روابط عمومی کل  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت انیس نقاش مجاهد متفکر و انقلابی لبنانی را تسلیت گفت.

به گزارش سپاه نیوز ؛ در پی درگذشت انیس نقاش مبارز برجسته و مجاهد متفکر و انقلابی لبنانی ،  روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.

 

  متن پیام به این شرح  است: 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 درگذشت جانکاه مبارز برجسته و شهیر لبنانی مرحوم " انیس نقاش"  موجب اندوه و تاثر فراوان رهروان آرمان فلسطین و آزادی قدس شریف گردید.

 

 بی‌تردید مجاهدت ها و نقش آفرینی های سترگ آن  مجاهد نستوه ،  متفکر و  انقلابی لبنانی ؛ در صحنه بیداری ملت‌های مسلمان منطقه و جوشش روح مقاومت و ایستادگی بین رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی ضد  صهیونیستی آشکار است ، برای همیشه ماندگار و قطب نمای حرکت شیفتگان عزت،اقتدار و عظمت امت اسلامی خواهد بود.

 

پرواضح است که نام ، یاد و کارنامه تابناک او که عمر پربرکت خود را از دوران جوانی تا هنگامه عروج آسمانی وقف دفاع از حق و حقیقت کرده بود و رسانه‌ای برای طنین انداز کردن صدای مظلومان عالم محسوب می‌شد، از حافظه تاریخی ملت های مسلمان منطقه محو نشدنی است

 

  فقدان غم‌انگیز این متفکر و مجاهد خستگی‌ناپذیر را به خانواده مکرم ، بازماندگان معزز و علاقه‌مندان استوار و ثابت قدم وی تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند نعیم و شکور برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای عموم  سوگواران صبر و شکیبایی توأم با پاداش صابرین مسئلت می‌کنیم. 

 

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است