شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهفرمانده قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه خبر داد: ۱۸ میلیون مترمربع از اماکن و معابر استان های خوزستان لرستان و چهارمحال و بختیاری ضد عفونی شده است/ ۱۰ هزار ماسک بین افراد نیازمند در سطح استان خوزستان توزیع شده است

فرمانده قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه خبر داد: ۱۸ میلیون مترمربع از اماکن و معابر استان های خوزستان لرستان و چهارمحال و بختیاری ضد عفونی شده است/ ۱۰ هزار ماسک بین افراد نیازمند در سطح استان خوزستان توزیع شده است

منتشرشده در سپاه سه شنبه, 05 فروردين 1399 ساعت 13:21
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز:  سردار خادم سیدالشهدا با تاکید بر اقدامات پزشکی امدادی قرارگاه کربلا در سطح استان خوزستان گفت: عملیات ضدعفونی توسط قرارگاه کربلا و تیپ ‌های مردم پایه وابسته به این قرارگاه در  استان های خوزستان، لرستان و چهارمحال و بختیاری انجام شده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار احمد خادم سیدالشهدا فرمانده قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه در گفتگویی از ایجاد کارگاه تولید ماسک به ظرفیت ۱۰ هزار عدد در روز توسط یکی از تیپ های وابسته به قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه خبر داد.

 

وی با بیان اهمیت ضد عفونی معابر برای مقابله با ویروس کرونا ؛  گفت: علاوه بر این عملیات ضدعفونی توسط قرارگاه کربلا و تیپ ‌های مردم پایه وابسته به این قرارگاه در  استان های خوزستان، لرستان و چهارمحال و بختیاری انجام شده است.

 

سردار خادم سید الشهدا تاکید کرد: ۱۸ میلیون مترمربع از اماکن و معابر این سه استان ضدعفونی شده که کار وسیعی در این زمینه انجام شده است.

 

 فرمانده قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه با تاکید بر اقدامات پزشکی امدادی قرارگاه کربلا در سطح استان خوزستان تصریح کرد:  نیروی زمینی سپاه و بهداری این نیرو با همکاری قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه دو بیمارستان به ظرفیت ۴۶۰ تخت خواب در استان خوزستان ایجاد کرده اند.

 

 وی در پایان خاطر نشان کرد:  اختصاص ۱۰ آمبولانس در سطح استان خوزستان و  ایجاد تخت های سی سی یو و آی سی یو  از دیگر اقدامات قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه برای مقابله با ویروس کرونا بوده است .

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است