شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهنماینده‌ ولی فقیه در سپاه : شهادت "حاج قاسم" مرگ تدریجی استکبار را سرعت بخشید

نماینده‌ ولی فقیه در سپاه : شهادت "حاج قاسم" مرگ تدریجی استکبار را سرعت بخشید

منتشرشده در سپاه یکشنبه, 06 بهمن 1398 ساعت 14:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی از بسیج به عنوان مولفه قدرت و رمز استمرار و ماندگاری انقلاب اسلامی نام برد و با اشاره به تشییع باشکوه و کم نظیر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: این سردار والامقام با اخلاص خود کاری کرد که  شهادتش مرگ تدریجی استکبار را سرعت بخشد


به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه  در همایش سراسری فرماندهان سازمان بسیج مستضعفین با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)  و اشاره به تشییع باشکوه و کم نظیر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و تاکید بر تقویت روحیه و مکتب این فرمانده دلاور سپاه اسلام، تصریح کرد:حاج قاسم سلیمانی هم زندگی و هم شهادت پر برکتی داشت.این سردار والامقام با اخلاص خود کاری کرد که  شهادتش مرگ تدریجی استکبار را سرعت بخشد و آمریکا دریابد که شهادت این فرمانده دلاور اسلام از خود او خطرناک تر است.


حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی از بسیج به عنوان مولفه قدرت و رمز استمرار و ماندگاری انقلاب اسلامی نام برد و اظهار کرد: مقام معظم رهبری(مدظله العالی)  بسیج را مبدل تهدیدات به فرصت و خنثی کننده توطئه ها توصیف کرده اند؛ از این رو خدمت گذاری در بسیج هیچ معادلی ندارد و مجاهدت و تلاشی بی مانند است.

 وی با اشاره به مولفه های تحول در سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد: تحول مبنایی در بسیج به معنای تبیین فرهنگ بسیجی است، در واقع بسیج فرهنگ و گفتمان قرآنی است که ریشه در فرهنگ فاطمی و عاشورایی دارد و سردار شهید قاسم سلیمانی الگوی فرهنگ بسیجی است .

نماینده ولی فقیه در سپاه یکی از مهم ترین اقدامات  بسیج  در راستای تقویت بصیرت دینی را طرح صالحین دانست و اظهار کرد: بصیرت دینی قدرت تکلیف گرایی به انسان می دهد تا به لحظه وظیفه خود را بشناسد و انسان برابر توطئه ها مصونیت می یابد .

وی با بیان اینکه دشمن امروز از روحیه انقلابی ملت ایران در هراس است، خاطرنشان کرد: روحیه ی انقلابی بسیج بر مبنای منطق و به معنای ایستادگی مقتدرانه در اصول و مبانی است و برای بسیج هیچ مدالی بالاتر از سربازی ولایت و خدمتگزاری مردم نیست.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب برنامه ی چهل سال دوم بسیج است ، گفت: باید توانمندی های بسیج در تمامی عرصه ها ارتقا یابد. بسیجی سنگرنشین انقلاب است و نسبت به توطئه ها و وظایف بصیر است‌.بسیجی قدرت تکلیف شناسی دارد و نسبت به موفقیت ها و فرصت ها بصیرت دارد.

 

انتهای پیام/02

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است