شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهفرمانده کل سپاه : همه توانمان را برای رفع مشکلات مردم به کار می گیریم / لزوم تشکیل جبهه سازندگی و رفع محرومیت و فقر

فرمانده کل سپاه : همه توانمان را برای رفع مشکلات مردم به کار می گیریم / لزوم تشکیل جبهه سازندگی و رفع محرومیت و فقر

منتشرشده در سپاه پنج شنبه, 12 دی 1398 ساعت 12:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرلشکر سلامی گفت:در تحریم و محاصره هستیم اما هر روز از دستاوردی رونمایی می‌کنیم، ما باید جبهه سازندگی و رفع محرومیت و فقر را تشکیل داده و به جنگ محرومیت برویم و این معضل را از بین ببریم.


به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  در آیین آغاز احداث پروژه تقاطع غیر همسطح میدان دانشگاه اهواز اظهار کرد: خوزستان قلب ایران است و مردم ایران برای خوزستان تقدس، حرمت و جایگاه برجسته‌ای را قائل هستند، هنوز استخوان‌های مطهر بسیاری از جوانان این مرز و بوم زیر خاک‌های خوزستان مخفی است و اینجا به معنای واقعی کربلای ایران است.

وی افزود: تصویر ما از خوزستان یک نگین زیبا و سرسبز از حلقه انگشتری ایران بزرگ است و خوزستان سند زنده غیرت ملت ایران است.

فرمانده کل سپاه  در ادامه اظهار کرد : هر حادثه‌ای اینجا اتفاق بیفتد ایران همه خوزستان می‌شود و موضوع، نفت،کرخه و کارون نیست بلکه موضوع ،حقیقت اسلام و هویت یک ملت است چرا که ما با اسلام سربلند می‌مانیم و همه یکی هستیم و جغرافیا ما را از هم جدا نمی‌کند.

سردار سلامی عنوان کرد: من دغدغه‌های رهبر انقلاب نسبت به اهواز و کوت‌عبدالله را بی‌واسطه از ایشان شنیده‌ام و به اذن معظم له اینجا هستم چرا که دغدغه مقام معظم رهبری آسایش ملت است.

وی افزود: بنابراین ما همه بضاعت ممکن را به کار می‌گیریم برای اینکه این سرزمین که آن جنگ بزرگ را تجربه کرد و زیر آتش‌های سنگین ،خود را حفظ کرد، آباد شود و این مسئله آرمان ما و در عمل، هدف ما است و این کار را انجام خواهیم داد.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد:  دشمن هرگز نسخه سعادت ما را نمی‌پیچد و هرچه دشمن بر طبل رسانه و عملیات روانی میکوبد شکست می‌خورد؛ چرا که ملت ایران هرگز اسیر گمراه‌سازی‌های دشمن نمی‌شوند.

وی افزود: ما در برابر جنگ اقتصادی که عزت و آبروی مردم ما را نشانه گرفته است می‌ایستیم؛ ما بسیار قدرتمندیم و به هیچکس وابسته نیستیم و کافی است با اراده، این توان‌ها را به صحنه بیاوریم چرا که ما سرنشینان یک کشتی هستیم و باید دست‌هایمان را به هم داده و شبانه‌روز کار کنیم.

سرلشکر سلامی گفت: در تحریم و محاصره هستیم اما هر روز از دستاوردی رونمایی می‌کنیم، ما باید جبهه سازندگی و رفع محرومیت و فقر را تشکیل داده و به جنگ محرومیت رفته و این معضل را از بین ببریم.

وی در پایان تاکید کرد: همه توانمان را برای رفع مشکلات مردم به کار می گیریم .

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است