شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهجانشین فرمانده کل سپاه : عظمت انقلاب اسلامی ایران هر روز ابعاد و جغرافیای جدید پیدا می‌کند

جانشین فرمانده کل سپاه : عظمت انقلاب اسلامی ایران هر روز ابعاد و جغرافیای جدید پیدا می‌کند

منتشرشده در سپاه چهارشنبه, 06 شهریور 1398 ساعت 13:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  جانشین فرمانده کل سپاه  گفت: به اعتراف دشمنان، عظمت انقلاب اسلامی هر روز ابعاد و جغرافیای جدید پیدا می کند.


به گزارش سپاه نیوز؛ سردار دریادار پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در سومین جشنواره فرهنگی ورزشی شمیم خانواده سپاه در تبریز خطاب به فرزندان پاسداران گفت: شما فرزندان مردان پرصلابتی هستید که در شرایط سخت جنگ جلوه هایی آفریدند که در تمام طول تاریخ مثالی ندارد.

وی ادامه داد: شادترین روزها و پر تحرک ترین لحظات و ابتکاری ترین کارهای دنیا در جبهه ها رقم  خورد و حرکتی رو به جلو شروع شد تا قوت و توان را به حداکثر برسانند و بتوانند در برابر دشمنان منکوب کننده باشند و این مسیر نورانی همچنان ادامه دارد.

دریادار فدوی افزود: وقتی  مسیر گذشته  الگو باشد، این الگو ها کمک کننده هستند تا انسان بتواند در بالاترین وجه راه خودش را پیدا کرده و افتخار افرین باشد.

وی گفت: شما نوجوانان و جوانانی هستید که با این پشتوانه ها در نقطه شروع هستید. این پشتوانه ها و الگوها می توانند  کمک کنند تا پیش پدران و برادران و همرزمان پدرانتان، افتخار آفرین باشید.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران همچنین ادامه داد: این میدان که وجه اولیه اش ورزش است، می تواند مقدمه ای برای عرصه های خیلی بزرگ و زندگی باشد. وقتی که ما این پشتوانه ها را داشته باشیم، انتظار از نسل جدید انقلاب بالا است. شما فرزندان پاسدار هستید.

وی گفت: این جشنواره عرصه کوچکی است که همدیگر را محک بزنید. بدون شک این گام کوچک مقدمه ای است برای گام های بزرگ. به اعتراف دشمنان، عظمت انقلاب اسلامی هر روز هم ابعاد جدید و هم جغرافیای جدید پیدا می کند، لذا فرزندان تان از شما مطالبه خواهند کرد که با این همه پشتوانه چه کرده اید.

دریادارفدوی خاطرنشان کرد: در همه زمینه ها به خصوص آنهایی که درقرآن ذکر شده گام بردارید که این دنیا در زمان هایی حداکثر ۱۰۰ سال برای ما تمام می شود اما دنیای بی انتهایی در پیش داریم که باید به فکر آن باشیم .

وی خطاب به جوانان و نوجوانان گفت: مسلما دلدادگان به شهدا، همه چیز خواهند داشت، شور جوانی را به حداکثر شکل ممکن داشته باشید. تنها چیزی که ماندنی است، چیزی است که بین خود و خدای خود خواهید داشت و به تکالیف عمل می کنید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است