شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهسردار ریحانی در مراسم اهدای جهیزیه به زوج‌های زلزله زده ثلاث‌باباجانی: سپاه ،همچنان در کنار مردم مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه حضور خواهد داشت

سردار ریحانی در مراسم اهدای جهیزیه به زوج‌های زلزله زده ثلاث‌باباجانی: سپاه ،همچنان در کنار مردم مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه حضور خواهد داشت

منتشرشده در سپاه پنج شنبه, 23 فروردين 1397 ساعت 09:10
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: اهدای جهیزیه به زوج‌های جوان مناطق زلزله‌زده از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای تحقق ازدواج آسان صورت گرفته است.


به گزارش سپاه نیوز: سردار سرتیپ دوم پاسدار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه  در مراسم اهدای جهیزیه توسط سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه به زوج‌های زلزله زده ثلاث‌باباجانی، اظهار داشت: مردم ایران کمک‌های بسیار زیادی را براساس هم‌دلی و نوع‌دوستی به مردم مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه انجام دادند.

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به اینکه این هم‌دلی و مهربانی را تمام جهان مشاهده کرد، ادامه داد: مردم استان کرمانشاه همواره قدردان این اقدام بزرگ ملت ایران هستند.

وی هم‌دلی، اتحاد، انسجام و یکپارچگی ملت ایران را موجب پیشرفت کشور دانست و متذکر شد: اتحاد اقوام و مذاهب مختلف در ایران موجب شده دشمنان نتوانند اهداف شوم خود را در کشور پیاده کنند.

این فرمانده ارشد نظامی با اشاره به وارد آمدن خسارت به ساکنان مناطق زلزله‌زده و از بین رفتن خانه و کاشانه آنان، ادامه داد: میزان خسارت‌های جانی و مالی در این مناطق زیاد بود و اهدای جهیزیه به زوج‌های جوان این مناطق، برای تحقق ازدواج آسان صورت گرفته است.

سردار ریحانی با بیان اینکه صحنه‌های زیبای انسانی و اخلاقی در روزهای پس از وقوع زلزله در استان کرمانشاه مشاهده کردیم که مردم از سراسر ایران به کمک زلزله‌زدگان شتافتند، تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنان در کنار مردم مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه حضور خواهد داشت.

انتهای پیام/02

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است