شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهسردار شیرازی: سطح ماموریتهای دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا ارتقا یافته است

سردار شیرازی: سطح ماموریتهای دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا ارتقا یافته است

منتشرشده در سپاه چهارشنبه, 23 اسفند 1396 ساعت 11:44
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار شیرازی با بیان اینکه سطح ماموریتها و وظایف دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا  با تدبیر فرماندهی معظم کل قوا ارتقاء یافته است ،گفت: ماموریت دفتر عقیدتی ایجاد هماهنگی بود اما امروز وارد سیاستگذاری شده  و سطح آن ارتقا یافته است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ بسیجی محمد شیرازی رئیس دفتر نظامی فرمانده کل قوا در مراسم تکریم و معارفه رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا  با بیان اینکه سطح ماموریت و وظایف دفتر عقیدتی سیاسی ستاد کل نیرو‌های مسلح با تدبیر فرمانده معظم کل قوا ارتقاء یافته است ،گفت: ماموریت دفتر عقیدتی ایجاد هماهنگی بود اما امروز وارد سیاستگذاری شده  و سطح آن ارتقا پیدا کرده است.

 

 

وی افزود : در حکم فرمانده معظم کل قوا در انتصاب حجت الاسلام والمسلمین سعیدی به عنوان رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا نکات مهمی همچون ارتقاء سطح آمادگی های معنوی، ارتقاء سطح بصیرت دینی در بین فرماندهان، کارکنان،  پرسنل وظیفه‌، خانواده نیروهای مسلح و عناصر وابسته (بازنشستگان) نیروهای مسلح، سیاست گذاری، هماهنگی و نظارت و تعامل نزدیک و هم افزا با ستاد کل نیروهای مسلح ذکر شده است .

 

 

سردار شیرازی تصریح کرد: یکی از اقدامت حضرت آقا این است که اجازه دادند دفتر راهبردی فرهنگی در دفتر عقیدتی سیاسی ایجاد شود که تدبیر بسیار حکیمانه ای است. انتظارات رهبر انقلاب به حق است و ‌وقتی امری را ابلاغ می‌کنند زمینه اجرای آن را هم لحاظ می‌کنند لذا باید به اجرای تدابیر ایشان اهتمام کنیم.

 

سردار شیرازی بیان داشت: موضوع دیگری که باید به آن توجه شود نظارت بر کار فرهنگی و معنوی  به صورت وسیع‌ و معنویت افزایی در خانواده نیروهای مسلح است که با همت و تلاش می بایست بیش از پیش ارتقا یابد.

 

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اقدامات حجت‌الاسلام صفایی رئیس پیشین دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا خاطر نشان کرد: عمری در خدمت آقای صفایی بودیم. ایشان از بنیانگذاران عقیدتی سیاسی بودند و فردی مانند رهبری باید خدمات ایشان را بیان کند. ایشان هم امین حضرت امام بودند و هم منصوب رهبری و سوابق خدمتی‌شان نیز برای نیروهای مسلح در سراسر کشور مشخص و روشن است.

سردار شیرازی همچنین به انتصاب حجت الاسلام و المسلمین سعیدی به عنوان رئیس دفتر عقیدتی سیاسی دفتر فرماندهی کل قوا اشاره و اظهار کرد: حاج آقای سعیدی یک عالم خوش فکر با سابقه عملکردی خوب در سپاه بودند و حقیقتا از حضور ایشان در سپاه استفاده کردیم. انشاءالله با حضور ایشان و تاکیدات فرماندهی کل قوا، موضوع عقیدتی سیاسی در نیروهای مسلح ارتقا یابد.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است