شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهحجت‌الاسلام والمسلمین حاج صادقی : فرهنگ‌ پاسداری، فرهنگ خدمت و دفاع از انقلاب است/ با تمام وجود در خدمت منویات رهبری هستم

حجت‌الاسلام والمسلمین حاج صادقی : فرهنگ‌ پاسداری، فرهنگ خدمت و دفاع از انقلاب است/ با تمام وجود در خدمت منویات رهبری هستم

منتشرشده در سپاه یکشنبه, 20 اسفند 1396 ساعت 11:54
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه فرهنگ‌ پاسداری، فرهنگ خدمت و دفاع از انقلاب است، گفت: با تمام وجود آنچه مقام معظم رهبری انتظار دارند را تحقق می‌بخشم.

 به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاج صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه،صبح امروز در مراسم تودیع و تکریم نماینده ولی فقیه در سپاه با تاکید بر اینکه به عنوان سرباز فرمانده معظم کل قوا اعتقاد راسخ به این دارم که نزدیک شدن به امام زمان (عج) در عصر حاضر جز با ولایت مقام معظم رهبری امکان ندارد، اظهار داشت: سه اصل را برای تحقق مطالبات رهبری مشخص کردم که عبارتند از اخوت، صمیمیت و یکپارچگی، الویت دادن به هدایت و راهنمایی و راهبردهای دینی و قرآنی.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه اظهار داشت: از خداوند می‌خواهم و با رهبری پیمان می‌بندم که با تمام توان فکری و عملی در راه ولایت حرکت کرده و مطالبات رهبری را محقق کنم.

 

وی با بیان اینکه فرهنگ‌ پاسداری، فرهنگ خدمت و دفاع از انقلاب است، ادامه داد: ماندگاری انقلاب به ماندگاری سپاه و ماندگاری سپاه به تحقق مطالبات رهبری است.

 

 

حجت‌الاسلام والمسلمین حاج صادقی گفت: از خدا می‌خواهم در انجام پاسداری پیش رونده و پیش برنده و غیرمحافظه‌کارانه و سربازی حضرت آقا موفق باشیم.

 

 

انتهای خبر/09

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است