شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهبیانیه ها و اطلاعیه هاسازمان بسیج ورزشکاران در بیانیه ای در خصوص کشتی علیرضا کریمی اعلام کرد: این دلاور مرد غیور نشان داد همچنان پای ارزشها و آرمانهای انسانی ایستاده است.

سازمان بسیج ورزشکاران در بیانیه ای در خصوص کشتی علیرضا کریمی اعلام کرد: این دلاور مرد غیور نشان داد همچنان پای ارزشها و آرمانهای انسانی ایستاده است.

منتشرشده در بیانیه ها و اطلاعیه ها چهارشنبه, 08 آذر 1396 ساعت 14:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: متن بیانیه سازمان بسیج ورزشکاران به این شرح است : بار دیگر ورزش ایران در حمایت‌ها از ارزش‌های انسانی درخشید و نشان داد حاضر نیست پهلوانی و مرهم گذاشتن بر دل کودکان مظلوم را فدای قهرمانی کند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سازمان بسیج ورزشکاران در بیانیه ای در خصوص کشتی علیرضا کریمی اعلام کرد: این دلاور مرد غیور نشان داد همچنان پای ارزشها و آرمانهای انسانی ایستاده است.

 متن بیانیه سازمان بسیج ورزشکاران به این شرح است :

بار دیگر ورزش ایران در حمایت‌ها از ارزش‌های انسانی درخشید و نشان داد حاضر نیست پهلوانی و مرهم گذاشتن بر دل کودکان مظلوم را فدای قهرمانی کند.

 

 علیرضا کریمی کشتی‌گیر وزن ۸۶ کیلوگرم ایران در پیکارهای کشتی آزاد زیر ۲۳ ساله های جهان در کشور لهستان کاری کرد کارستان، که ارزش آن از هزاران مدال طلا برای مردم حق‌طلب و حامی مظلوم کشورمان بالاتر است؛ به همین خاطر است که پهلوان علیرضا کریمی حالا در دل‌های مردم جا گرفته، که این افتخار هرگز با کسب هیچ مدالی بدست نمی‌آمد.

 

این دلاورمرد غیور یکبار دیگر نیز در سال ۲۰۱۳ از رویارویی با نماینده رژیم غاصب صهیونیستی سر باز زده بود، و حالا با گذشت چهار سال از آن ماجرا نشان داد کماکان پای ارزش‌ها و آرمان‌های انسانی ایستاده است، کاری که از هیچ قهرمانی ساخته نیست، بلکه پهلوانی می‌خواهد قوی دل و جوانمرد.

 

پهلوان کریمی عزیز، به تو تبریک می‌گوییم؛ تو دوباره در زمره افرادی قرار گرفتی که از جان و مالشان در راه دفاع از مظلوم گذشتند، و اجر این افراد با خداست. دست مریزاد!

 

سازمان بسیج ورزشکاران به همین مناسبت و بخاطر تقدیر از این اقدام ارزشمند، طی مراسمی، مدال پهلوانی را از سوی ریاست سازمان بسیج مستضعفین به علیرضا کریمی اهدا خواهد کرد.

همچنین سرپرست سازمان ورزش بسیج در پیامی از علیرضا کریمی کشتی‌گیر کشورمان تجلیل کرد.

رقابت های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان روزهای ۴ و ۵ آذرماه در شهر بیدگوشچ لهستان برگزار شد و در پایان تیم ایران توسط مجتبی گلیج در وزن ۹۷ کیلوگرم به مدال طلا، یونس امامی و امین طاهری در اوزان ۶۵ و ۱۲۵ کیلوگرم به مدال برنز دست یافت. علیرضا کریمی نیز با توجه به برخورد با نماینده رژیم اشغالگر قدس از دور رقابت ها کنار رفت و شانس مسلم کسب مدال و عنوان سومی جهان را از دست داد.

 

در این رقابتها تیم های روسیه، قزاقستان و گرجستان به ترتیب اول تا سوم شدند.

 

 

انتهای خبر/09

 

 

 

 

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است