شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهحجت الاسلام و المسلمین سعیدی : راهپیمایی باشکوه اربعین حسینی بیانگر عظمت و قدرت نرم افزاری جهان اسلام

حجت الاسلام و المسلمین سعیدی : راهپیمایی باشکوه اربعین حسینی بیانگر عظمت و قدرت نرم افزاری جهان اسلام

منتشرشده در سپاه شنبه, 20 آبان 1396 ساعت 14:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: نماینده ولی فقیه در سپاه از راهپیمایی اربعین حسینی به عنوان نماد اقتدار امت اسلامی یاد کرد وگفت: حضور باشکوه و میلیونی محبان اباعبدالله الحسین (ع) از سراسر دنیا در این اجتماع عظیم بیانگر عظمت و قدرت نرم افزاری اسلام بوده و جهانی شدن و تداوم این راه و مسیر عزت بخش می تواند منجر به زمینه سازی برای ظهور گردد.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه درخطبه های نمازجمعه شاهرود با اشاره به غیر قابل اعتماد بودن آمریکایی ها در مقاطع مختلف تاریخ، اظهار کرد: آمریکایی ها در 200 سال گذشته به هیچ دولت و ملتی رحم نکرده اند، آن ها فقط به فکر منافع خود هستند، حتی پس از امضای قراردادهای بسیار بزرگ با برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس با بیان الفاظ ناشایست اعلام کرده اند که سود فراوانی نصیب آنان شده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه  همه دولت های تشکیل شده پس از دفاع مقدس به نوعی قابل اطمینان نبودن این دولت متکبر و مستکبر را لمس کرده اند،پیرامون رویکرد اروپا در قبال مسائل ایران یادآور شد: پیوستگی امنیتی اروپا به آمریکا، مساله ناتو و روابط اقتصادی بسیار گسترده مسایلی است که اروپا را مطیع آمریکا می کند.

حجت الاسلام و المسلمین سعیدی بیان کرد: ملتی که قرار است در مقابل قلدرها ایستادگی کند، باید خود را تقویت کند تا زمینه های آسیب را از خود دور کند.

وی تصریح کرد : راه مردم ایران روشن است، رهبری هوشمند نظام ، راه را مشخص کرده اند و آحاد مسئولین باید به آن توجه کنند تا کشور تقویت شده و آرمان های نظام اسلامی اجرا شوند.

نماینده ولی فقیه در سپاه در ادامه به پیروزی های ارتش عراق و سوریه در مقابل تروریست های داعش اشاره و خاطرنشان کرد:صهیونیزم و دنیای استکبار می خواستند با تشکیل خلافت داعش، حرکت انقلاب اسلامی را متوقف کنند ،اما با تلاش هوشمندانه و مقاومت مردم منطقه و یاری خداوند این توطئه خنثی شد.

وی پیرامون مسایل اقلیم کردستان عراق نیز بیان کرد: استقلال این اقلیم هم یکی از خطرناک ترین اتفاق ها بود که می توانست نتایج منفی سنگینی برای منطقه در پی داشته باشد.


نماینده ولی فقیه در سپاه از راهپیمایی اربعین حسینی به عنوان نماد اقتدار امت اسلامی یاد کرد وگفت: حضور باشکوه و میلیونی محبان اباعبدالله الحسین (ع) از سراسر دنیا در این اجتماع باشکوه بیانگر عظمت و قدرت نرم افزاری اسلام بوده و جهانی شدن و تداوم این راه و مسیر عزت بخش می تواند منجر به زمینه سازی برای ظهور گردد.

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است