شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهسردار سلامی در آیین معارفه رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سپاه: آموزه های بی‌بدیل "دفاع مقدس" همواره برای ملت ایران اقتدار و عزت آفرین بوده است

سردار سلامی در آیین معارفه رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سپاه: آموزه های بی‌بدیل "دفاع مقدس" همواره برای ملت ایران اقتدار و عزت آفرین بوده است

منتشرشده در سپاه سه شنبه, 11 مهر 1396 ساعت 11:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز؛ جانشین فرمانده کل سپاه از "دفاع مقدس" به عنوان تاریخی جامع از حیات ملت ایران یاد کرد و گفت: آموزه ها و معارف دفاع مقدس همواره به عنوان سرمایه ای بی بدیل برای ملت ایران اعتبار، عزت، اقتدار و منزلت را به همراه داشته است.

به گزارش خبرنگار سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در آیین معارفه رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سپاه که با حضور جمعی از فرماندهان، مسئولین و معاونان این مرکز برگزار شد، از "دفاع مقدس" به عنوان تاریخی جامع از حیات ملت ایران یاد کرد و گفت: در دوران شکوهمند 8 ساله دفاع مقدس اعتقاد، دانش، علم، فن و هنر با یکدیگر تلفیق شد و پیروزیهای ارزشمندی را به ثمر رساند.

سردار سلامی با تأکید بر ضرورت انتقال فرهنگ و معارف غنی دفاع مقدس به نسل جوان امروز و نسلهای بعد، اظهار کرد: هنر اصلی این است که معارف این مقطع سراسر شکوه و عظمت بر پیکره جامعه منتقل شده و در تاریخ به عنوان داستان باقی نماند.

وی در ادامه با اشاره به رسالت خطیری که مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سپاه در ثبت، نشر و انتقال ارزشهای دفاع مقدس بر دوش دارد با گرامیداشت یاد و خاطره سردار دکتر اردستانی رئیس فقید این مرکز، اظهار کرد: مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سپاه نه تنها یک مرکز عادی پژوهشی نیست بلکه سرمایه ای بی بدیل و ارزشمند از معارف مختلف دفاع مقدس می باشد.

وی افزود: به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) دفاع مقدس  همچون گنجی است که سالیان سال جای اکتشاف داشته و هرچه کار شود ابعاد جدیدی از آن کشف می شود.

جانشین فرمانده کل سپاه در پایان تصریح کرد: آموزه ها و معارف دوران دفاع مقدس همواره به عنوان سرمایه بی بدیل معنوی و تاریخ ساز برای ملت ایران اعتبار، منزلت، اقتدار و عزت را به همراه داشته است.

در پایان این مراسم با حکم فرمانده کل سپاه، سردار سرتیپ دوم پاسدار علی محمد نایینی به عنوان رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سپاه منصوب شد.

انتهای پیام/02

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است