شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهسردار مارانی در یادواره شهدای اطلاعات قرارگاه قدس نزسا : نیروهای اطلاعات لشکر 41 ثارالله در عملیات های دفاع مقدس نقش جدی داشتند/امنیت مرزهای جنوب شرق مرهون مجاهدت نیروهای اطلاعاتی و رزمندگان قرارگاه قدس است

سردار مارانی در یادواره شهدای اطلاعات قرارگاه قدس نزسا : نیروهای اطلاعات لشکر 41 ثارالله در عملیات های دفاع مقدس نقش جدی داشتند/امنیت مرزهای جنوب شرق مرهون مجاهدت نیروهای اطلاعاتی و رزمندگان قرارگاه قدس است

منتشرشده در سپاه پنج شنبه, 19 مرداد 1396 ساعت 22:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه گفت : نیروهای اطلاعات لشکر 41 ثارالله نقش موثری در عملیات های دفاع مقدس همچون عملیات های  کربلای 4 و 5  داشتند.


به گزارش سپاه نیوز: سردار سرتیپ محمد مارانی فرمانده قرارگاه قدس نزسا در یادواره شهدای اطلاعات قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه که در حسینیه ثارالله کرمان برگزار شد با اشاره به اینکه دفاع مقدس اوج افتخارات ملت ایران است که سرشار از شجاعت و شهامت است  اظهار داشت : فضیلت دوران دفاع مقدس بسیار بالا بود که در آن سخت ترین ماموریت ها بر عهده نیروهای اطلاعات بود که باید به دل دشمن می زدند و اطلاعات لازم را جهت موفقیت رزمندگان اسلام کسب می کردند.


وی افزود : نیروهای اطلاعات شناخت دقیقی از دشمن کسب می نمودند و راهگشای رزمندگان در عملیات ها بودند و بچه های اطلاعات لشکر 41 ثارالله در عملیات های مختلف از جمله خیبر و فتح و کربلای 4 و 5 ؛ به خوبی ایفای نقش کردند. موفقیت های رزمندگان اسلام در میادین نبرد حق علیه باطل در دوران دفاع مقدس مرهون مجاهدت های شهیدان اطلاعات است. 


سردار مارانی با اشاره به نقش آفرینی 136 شهید اطلاعات در دوران دفاع مقدس و امنیت پایدار گفت: جنگ با آنکه تمام شده اما استکبار همواره تلاش داشته و دارد تا علیه ایران توطئه کند. این توطئه های پیچیده بایستی توسط رزمندگان خنثی شود و امروز رزمندگان قرارگاه قدس در کنار سایر رزمندگان با تلاش و مجاهدت شبانه روزی مشغول تامین امنیت کشور  عزیزمان ایران هستند و در این زمینه به حول قوه الهی موفق بوده اند.


فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه با بیان ابعاد اقدامات قرارگاه قدس در برگزاری یادواره شهدای اطلاعات عنوان داشت : سرکشی به خانواده شهدا،تالیف و چاپ 7 جلد کتاب شهدای شاخص اطلاعات ،طراحی و چاپ تمبر یادبود و نامگذاری یک پل به نام شهدای اطلاعات و برگزاری 30 جلسه از جمله اقدامات قرارگاه قدس در برگزاری این یادواره است. ما در این مراسم  میزبان سه شهید تفحص شده گلگون کفن دوران دفاع مقدس هستیم که اخیرا پیکر مطهرشان به کشور عزیزمان ایران وارد شده است که مراسم تشییع پیکر این عزیزان را همزمان در این یادواره خواهیم داشت.


سردار مارانی گفت: شهدای اطلاعات چشم بینای یگان های رزم در دوران دفاع مقدس و در نبردهای امروز  هستند.


فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه از همه دست اندرکاران، فرماندهان و مسئولین دو استان سیستان و بلوچستان و کرمان که قرارگاه قدس را در این یادواره یاری  رساندند قدردانی کرد.
انتهای خبر/01

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است