شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهسردار فروتن : شهدا مایه افتخار ، سربلندی و سرافرازی ملت ایران هستند

سردار فروتن : شهدا مایه افتخار ، سربلندی و سرافرازی ملت ایران هستند

منتشرشده در سپاه پنج شنبه, 19 مرداد 1396 ساعت 11:40
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رئیس حوزه ریاست ستاد کل نیروهای مسلح نقش شهدا را در دوران دفاع مقدس برجسته و بی بدیل توصیف و تصريح کرد: شهدا مایه افتخار ، سربلندی و سرافرازی ملت ایران هستند وبرگزاری یادواره ها و گرامیداشت یاد و خاطره این غیورمردان، پاسداشت بخشی از رشادتهای آنان می باشد.


به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ پاسدار ابوالقاسم فروتن رئیس حوزه ریاست ستاد کل نیروهای مسلح که به منظور حضور در یادواره شهدای اطلاعات قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه به کرمان سفر کرده  است، در  گفت و گو یی پیرامون نقش و جایگاه شهدا بویژه شهدای اطلاعات قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در حفظ و ارتقای امنیت پایدارکشور ، عنوان کرد : شهداى والامقام ما در راه اعتلای اسلام وانقلاب اسلامی و دفاع از کشور ،ایثارگرانه از جان خود گذشتند و به شهادت رسیدند.  


وی نقش شهدا را در دوران دفاع مقدس برجسته و بی بدیل توصیف و تصريح کرد: شهدا مایه افتخار ، سربلندی و سرافرازی ملت ایران هستند وبرگزاری یادواره ها و گرامیداشت یاد و خاطره این غیورمردان ،پاسداشت بخشی از رشادتهای آنان می باشد .


سردار فروتن اقتدار ، عزت، استقلال و صلابت ایران اسلامی را ثمره از جان گذشتگی شهدا عنوان و تصریح کرد : شهدا با عمل به تکلیف الهی خود ، باور و اعتقاد معنوی و ایثاری که داشتند ، امنیت کشور و جایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی را به مرتبه قابل قبولی رساندند.


معاون هماهنگ کننده سابق نیروی زمینی سپاه در پایان خاطرنشان کرد : امروز نیز مسیر شهدای والامقام ما تداوم داشته و شهدای زنده ای همچون سردار سلیمانی، پاکپور و مارانی داریم که تمام عزم و همت خود را در برقراری امنیت و سرافرازی و سربلندی ملت ایران گذاشته اند.
انتهای خبر/01

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است