شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهسردار ‌شریف ‌در قم: سپاه؛سپر بلای مردم در همه حوادث /‌ ملت ایران حامی سپاه هستند/نیازمند انسجام رسانه‌ای و صدای واحد هستیم

سردار ‌شریف ‌در قم: سپاه؛سپر بلای مردم در همه حوادث /‌ ملت ایران حامی سپاه هستند/نیازمند انسجام رسانه‌ای و صدای واحد هستیم

منتشرشده در سپاه چهارشنبه, 18 مرداد 1396 ساعت 18:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سخنگوی سپاه  بابیان اینکه در برهه کنونی دشمن در ضعیف‌ترین شرایط ممکن است، گفت: همه مردم ایران حامی سپاه هستند و سپاه هم سپر بلای مردم در حوادث کشور بوده و هست.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسداررمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه در مراسم روز خبرنگار و تجلیل از خبرنگاران استان قم اظهار داشت: امروز استراتژیست‌های عملیات روانی دنیا با بهره‌گیری از خبرنگاران، نویسندگان، تحلیلگران و مفسرین با استفاده از ابزارهای متنوع تلاش می‌کنند بین تصویر واقعی یک موضوع و تصویر مجازی آن طراحی ویژه‌ای انجام دهند.

وی با بیان اینکه از عجایب است که در دنیای کنونی کشورهایی که ناقض حقوق بشر دنیا هستند به‌عنوان حامیان حقوق بشر معرفی می‌شوند ،عنوان کرد: افکار عمومی هم به این مسئله واکنشی نشان نمی‌دهد، چراکه رسانه‌های آن‌ها چهره واقعی را معرفی نکردند.

به گفته سردارشریف، برخی کشورهای منطقه هنوز یک‌بار هم‌رنگ صندوق رأی را ندیده‌اند و با این مفهوم هیچ انسی ندارند، در جنایات عظیم در یک کشور فقیر، مسلمان و عرب صدها هزار نفر را کشته‌اند و آواره کرده‌اند اما همچنان محبوب اربابانشان هستند که با در اختیار داشتن رسانه‌های پرقدرت چهره غیرواقعی آن‌ها از افکار عمومی پنهان مانده است.

سخنگوی سپاه  عادی‌سازی روابط سران برخی کشورهای عرب با سران رژیم صهیونیستی توسط رسانه‌های استکباری را مورد توجه قرار داد و گفت: از عجایب روزگار است که در اوج کشت و کشتار در جغرافیای جهان اسلام یکی از  کشورهای منطقه با وزیر رژیم صهیونیستی دیدار می‌کند و اتفاقی هم نمی‌افتد، چون رسانه‌ها این مسئله را عادی‌سازی کرده‌اند که دیگر حیا و شرمی وجود ندارد.

وی ادامه داد: امروز می‌بینیم کسانی که کلیددار خانه خدا هم هستند به سرسخت‌ترین دشمنان جهان اسلام خیرمقدم می‌گویند و برای آن‌ها فرش قرمز پهن می‌کنند؛ این واقعیتی است که باید ببینیم که چه اتفاقی درصحنه واقعی در حال رخ دادن است.

سخنگوی سپاه با بیان اینکه شهدای دفاع مقدس رسالت خود را در میدان جنگ سخت انجام داده و دشمن را سر جای خود نشانده اند، عنوان کرد: امروز هیچ اثری از ژنرال‌های صدام و حامیان بعثی وجود ندارد، حتی مردم عراق هم حاضر به یادآوری آن دوران نیستند، اما مزار شهدای گمنام بسیجی در سرتاسر کشور برای مردم ایران الهام‌بخش است.

سردارشریف با تأکید بر اینکه صحنه جنگ امروز زین‌الدین‌ها و همت‌های خاص خود را می‌طلبد چراکه در یک جنگ رسانه‌ای سنگینی واقع‌شده‌ایم ،خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم قبل از هر چیز با درایت قلم بزنیم، خیلی غم‌انگیز و مایه تأسف است انسجام رسانه‌ای قدرتمند حتی برای مخابره پیام‌های واقعی خودمان نداریم.

وی با تأکید بر اینکه حتماً نیازمند انسجام رسانه‌ای محکم و صدای واحد هستیم چرا که همه تلاش دشمن منزوی کردن ایران و ایجاد فاصله بین مردم و نظام است افزود: هزاران جنایت در آمریکا و اروپا رخ می‌دهد اما آیا همه جامعه درگیر آن می‌شود؟ همه از اتفاقات ناخوشایند متأثر می‌شوند اما فضای رسانه‌ای نیازمند مدیریت است.

سردارشریف فرهنگ دینی، نظریه ولایت‌فقیه و اتصال نظام به مردم را سه مؤلفه قدرت نظام جمهوری اسلامی برشمرد و خاطرنشان کرد: همه پیشرفت‌های نظام از ابتدای پیروزی انقلاب در سایه حداکثری فشار و تحریم آمریکایی‌ها بوده است. همه مردم ایران حامی  سپاه هستند و سپاه هم سپر بلای مردم درهمه حوادث کشور بوده و هست.

سخنگوی سپاه  با تأکید بر اینکه دشمن از دست ما خسته شده است ادامه داد: در برهه کنونی دشمن در ضعیف‌ترین شرایط ممکن است و مردم ایران، نظام جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح در بهترین شرایط ممکن هستند.

انتهای پیام/02

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است