شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهسردار پورجمشیدیان در جلسه توجیهی تیم های اعزامی به مسابقات نظامی چین و ازبکستان : هر تیمی از ایران به مسابقات اعزام می شود نماینده نظام است

سردار پورجمشیدیان در جلسه توجیهی تیم های اعزامی به مسابقات نظامی چین و ازبکستان : هر تیمی از ایران به مسابقات اعزام می شود نماینده نظام است

منتشرشده در سپاه شنبه, 24 تیر 1396 ساعت 08:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت : هر تیمی که در مسابقات نظامی چین و ازبکستان شرکت کند نماینده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر پور جمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه  در جلسه توجیهی تیم های اعزامی به مسابقات نظامی چین و ازبکستان با تقدیر از تلاشهای صورت گرفته در مسیر آماده سازی تیمها برای شرکت در مسابقات نظامی ، اظهار کرد : امیدواریم که تا دو سال آینده با مدال از مسابقات جهانی برگردیم.

وی افزود: روحیه و معنویت و انسجام برادران سپاهی و ارتشی بسیار بالاست و هرتیمی از جمهوری اسلامی به مسابقات نظامیان جهان اعزام شود نماینده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به اهمیت مسابقات نظامیان جهان در چین ادامه داد: ما همه دنبال این هستیم که آمادگی رزم در نیروهای مسلح و نیروی زمینی سپاه را بالا ببریم.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه با اشاره به اینکه امادگی حمایت همه جانبه از مجموعه یگان ها برای مسابقات داریم ،گفت : در 20 رشته در امور نظامی دیگر نیز می توانیم شرکت کنیم و همه این رشته ها کاربردی هستند.

سردار پورجمشیدیان تاکید کرد : ما می توانیم حمایت هایی را داشته باشیم تا مسابقات یگان ها در سطح ستاد نیرو محقق شود و به طور قطع خروجی این مسابقات حتما به نفع نیروهای مسلح است.

وی با اشاره به اهمیت حفظ و ارتقای آمادگی جسمانی در سطح یگان ها عنوان داشت : باید یک سرمایه گذاری و برنامه ریزی  جدی و مدون در زمینه امادگی جسمانی انجام شود .

همچنین در این مراسم  سردار کوهمردی  سرپرست تیم های اعزامی به مسابقات نظامی چین اظهار داشت : امیدواریم با همدلی بتوانیم مایه افتخار و عزت سپاه باشیم.

وی افزود: درمسابقات مقدماتی، تیم های اصلینیروی زمینی سپاه توانست از سد ارتش بگذرد و امیدواریم با امادگی های ایجاد شده بهتربدرخشیم.

سردار کوهمردی با بیان تلاش گسترده نیروهای شرکت کننده در مسابقات نظامیان از بهمن ماه سال گذشته گفت : در بحث تانک ما 4 گلوله را در عرض 5 دقیقه جاگذاری می کردیم و این رکورد هم اکنون به 40 ثانیه رسیده است.

سرپرست تیم های اعزامی به مسابقات نظامیان جهان تاکید کرد : اگر می خواهیم به پیروزی برسیم توسل و توجه به معنویات و انس با قران بسیار مهم است.

وی گفت : تیم" ادوات"، " نفربر" ،" توپخانه" و" ش،م،ر" و" اسمان پاک" در منطقه کورلا و تیم "هوابرد " در منطقه گوانشای هستند.


 معاون تربیت و اموزش نیروی زمینی سپاه نیز با بیان اینکه افراد تلاشگری در نیروی زمینی در حوزه مسابقات نظامی وجود دارند، اظهار داشت : افرادی که در چنین مسابقاتی شرکت می کنند به عنوان نخبه های نیروی زمینی هستند.

وی افزود: در صحنه مسابقات سپاه نشان داد که در کار پدافند هوایی و هوابرد و زرهی نخبه شده است؛ اما نباید به همین قدر کفایت کرد.

 معاون تربیت و اموزش نیروی زمینی سپاه با اشاره به اعزام نظامیان به مسابقات چین گفت : ما اگر قرار باشد در این مسابقات به صدر جدول برسیم باید تلاش بسیاری کنیم به دلیل آنکه در این حوزه تیم های خوبی همچون چین و روسیه وجود دارد.

انتهای پیام/02

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است