شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهسردار عراقی: لانه‌های عنکبوتی داعش و النصره در سوریه فرو می‌ریزد/دوست و دشمن به سردار قاسم سلیمانی احترام می‌گذارند

سردار عراقی: لانه‌های عنکبوتی داعش و النصره در سوریه فرو می‌ریزد/دوست و دشمن به سردار قاسم سلیمانی احترام می‌گذارند

منتشرشده در سپاه چهارشنبه, 21 تیر 1396 ساعت 11:31
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: پایگاه‌های دشمن در موصل و حلب فرو ریخت و به دنبال آن یکی پس از دیگری لانه‌های عنکبوتی داعش و النصره در سوریه فرو می‌ریزد.


به گزارش سپاه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار عبدالله عراقی جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه در مراسم روز فرهنگ پهلوانی و ورزش‌های زورخانه‌ای با اشاره به اوضاع منطقه اظهار داشت: اینکه سوریه و عراق علیرغم نظرات همه کارشناسان و تحلیلگران سقوط نکرد، تنها به دلیل تلاش‌های دولت‌های این کشورها نبود بلکه حمایت‌ها و تلاش مردم ایران، مقام معظم رهبری و مجاهدت‌های رزمندگان اسلام به ویژه سردار قاسم سلیمانی نیز موثر بود. سردار سلیمانی فردی است که دوست و دشمن به او احترام می‌گذارد.

وی افزود: پایگاه‌های دشمن در موصل و حلب فرو ریخت و به دنبال آن یکی پس از دیگری لانه‌های عنکبوتی داعش و النصره در سوریه فرو می‌ریزد.

سردار عراقی ادامه داد: قوی‌ترین تحلیلگران عنوان می‌کردند که عراق و سوریه شش ماهه سقوط می‌کنند و همه برای تحقق آن بسیج شده بودند اما تلاش‌هایشان به نتیجه نرسید.

وی همچنین با تاکید بر وحدت در نهادهای مختلف کشور اظهار داشت: مقام معظم رهبری نماد وحدت در کشور هستند، لذا همه می‌بایست بر محوریت و پشت سر ولایت فقیه حرکت کنند تا به انقلاب و اسلام آسیبی وارد نشود. چنانچه این مهم به هر دلیلی خدشه‌دار شود به اسلام آسیب وارد می‌شود.

سردار عراقی درخصوص همکاری دولت و سپاه اظهار داشت: سپاه از گذشته تا به امروز همواره کمک‌کار دولت بوده است و اکنون نیز این رویه ادامه دارد.
انتهای خبر/01

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است