شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهبازدید سردار ‌سلامی از نیروگاه سیکل ترکیبی اردبیل

بازدید سردار ‌سلامی از نیروگاه سیکل ترکیبی اردبیل

منتشرشده در سپاه چهارشنبه, 03 خرداد 1396 ساعت 08:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده کل سپاه در سفر به اردبیل ،ضمن بازدید از بخشهای مختلف نیروگاه سیکل ترکیبی این شهر،از نزدیک در جریان روند اقدامات و فعالیتهای انجام شده قرار گرفت.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ پاسدار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه که در راس هیاتی به منظور افتتاح طرحهای کشاورزی و محرومیت زدایی سپاه در شمال غرب کشور به این منطقه سفر کرده است، در ادامه از نیروگاه سیکل ترکیبی اردبیل بازدید کرد.

در جریان این بازدید که سردار سرتیپ پاسدار عباد الله عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا و جمعی از فرماندهان و مسئولین جانشین فرمانده کل سپاه را همراهی می کردند ،سردار سلامی ضمن بازدید از بخشهای مختلف نیروگاه ،از نزدیک در جریان روند اقدامات و فعالیتهای انجام شده قرار گرفت.

سردار سلامی در حاشیه این مراسم با اشاره به ایفای نقش سپاه در عرصه های مختلف نیاز کشور گفت: مهمترین اولویت ما از نقش آفرینی در بخشهایی همچون آب ، برق و گاز، استفاده از ظرفیت سپاه برای توسعه ، پیشرفت و عمران کشور است.

جانشین فرمانده کل سپاه  با اشاره به نامگذاری سال جاری به سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال تصریح کرد: در این زمینه سپاه تمام تمهیدات لازم را به منظور برداشتن گامهای عملی در تحقق اقتصاد مقاومتی به انجام رسانده است.

 وی در ادامه با تاکید بر اینکه قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در بخش‌های مختلف سازندگی کشور گا‌م‌های مهم و اساسی برداشته است، گفت: راه‌اندازی نیروگاه سیکل ترکیبی سبلان توسط سپاه یک اعجاز بزرگ و نمادی از خلاقیت است و در عرصه های توسعه و پیشرفت، سپاه تمام تلاش خود را به کار گرفته تا وابسته نباشیم.

سردار سلامی با اشاره به پیشگامی سپاه در بخش‌های عمرانی، صنعتی، گاز، برق، احداث تونل، پل و ...، اظهار کرد: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص)امروز نمود کاملی از تحقق برنامه‌های عمرانی است که بسیار فعال عمل می‌کند.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه کشور ایران کشوری با ظرفیت‌های مختلف بسیار بالا است و این موضوع برای دشمنان غیرقابل تحمل است، گفت: سپاه به طورعملی ما می‌توانیم را محقق کرده ‌و نشان داده که کشور در مسیر پیشرفت و توسعه قرار گرفته است.

سردارسلامی تصریح کرد: سپاه از ظرفیت های متعدد خود از جمله بسیج، بسیج سازندگی، نیروهای زمینی، هوافضا و دریایی استفاده کرده و در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال گام بر می دارد.

وی به تجهیز و اجرای ۲ هزار و ۵۰۰ هکتار طرح توسعه اشاره و اضافه کرد: از جمله پروژه های کلیدی سپاه در استان اردبیل، نیروگاه سیکل ترکیبی است که با هدف توسعه تولید انرژی پاک در دست اقدام است.


جانشین فرمانده کل سپاه در پایان با تاکید بر اینکه آرزوی دشمنان مبنی بر فلج کردن اقتصاد کشور را به یاس و ناامیدی تبدیل کرده‌ایم، اظهار کرد: امروز توانسته‌ایم از تحریم‌های دشمنان عبور کرده و با اتکا به توان داخلی در بخش‌های مختلف به موفقیت‌های بسیار بزرگی دست یابیم.

انتهای پیام/‌02

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است