شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهجانشین سازمان بسیج مستضعفین : روحیه انقلابی در میان مردم حفظ شود

جانشین سازمان بسیج مستضعفین : روحیه انقلابی در میان مردم حفظ شود

منتشرشده در سپاه چهارشنبه, 30 فروردين 1396 ساعت 16:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : سردار فضلی با اشاره به اینکه باید روحیه انقلابی در میان مردم حفظ شود، گفت: افراد انقلابی را تکریم کنید چراکه این افراد سوزنبان این مسیر و این راه هستند.

 به گزارش سپاه نیوز ؛سردار سرتیپ پاسدار  علی فضلیجانشین سازمان بسیج مستضعفین در یادواره شهدای 65 شهید بخش وراوی از توابع شهرستان مُهـر استان فارس اظهار داشت: مردم ما سه ویژگی دارند که نخستین ویژگی آن‌ها اطاعت از ولایت مطلقه فقیه است. 

 

جانشین سازمان بسیج مستضعفین افزود: دومین ویژگی ، تبعیت از قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و سومین ویژگی ، دشمن‌ستیزی است . مردم  ایران اسلامی اثبات کرده‌اند که تاب تحمل ظلم و جور از سوی هیچ کس را ندارند و همیشه در مقابل دشمن ایستاده‌اند. 

 

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی دارای سه پایه قرآن، عترت و مردم است گفت: مردم ما عاشق اسلام و عاشق دین خدا هستند و انقلاب اسلامی را با وجود مشکلات موجود 38 سال از ناملایمات و خطرات عبور داده‌اند چراکه برای مردم ما اصل ، انقلاب اسلامی و اسلام است.

 

سردار فضلی با بیان اینکه باید این روحیه انقلابی را حفظ کرد، افزود: افراد انقلابی را باید تکریم کرد و عزیز دانست چراکه این افراد سوزنبان این مسیر و این راه هستند.

 

وی با اشاره به انتخابات پیش‌رو بیان کرد: انتخابات پیش‌رو  آزمون مهمی است و باید کاری کرد که جلب رضایت خدا ، حاصل آن باشد.

 

انتهای خبر / 09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است