شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهجانشین نماینده ولی فقیه در سپاه : دشمن تفکرات ،باورها و روحیه انقلابی مردم را نشانه گرفته است

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه : دشمن تفکرات ،باورها و روحیه انقلابی مردم را نشانه گرفته است

منتشرشده در سپاه دوشنبه, 28 فروردين 1396 ساعت 09:22
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی گفت: نفوذ فکری و فرهنگی بهترین راه برای رسیدن به اهداف دشمنان است به همین سبب تفکرات، باورها و روحیه انقلابی مردم را نشانه گرفته‌اند.

 به گزارش سپاه نیوز ؛  حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه، در همایش روحانیت، انقلاب و رسالت‌ها در بوشهر با اشاره به نقش مهم روحانیون در جامعه اظهار داشت: روحانیون وظیفه خطیر و سنگینی در راستای معرفی دین و اسلام ناب در ابعاد مختلف جامعه دارند.

 

وی، دفاع از دین در برابر تهاجم دشمنان را رسالت‌ مهم روحانیون دانست و تاکید کرد:  با توجه به اینکه دین اسلام دارای دشمنان گوناگون با ترفندهای مختلفی است ایستادگی در برابر این ترفندها و دفاع از دین باید در اولویت برنامه روحانیون قرار بگیرد.

 

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه  روحانی در بسیاری از مواقع باید وظیفه راهبری داشته باشد تصریح کرد: روحانیون باید درک عمیق و صحیح و بصیرت به وقایع جامعه داشته تا در تحقق اهداف و رسالت انقلابی خود موفق باشند.

 

وی به ترفندهای دشمنان در انحراف و صدمه زدن به انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: دشمنان ترفندهای مختلفی برای ضربه زدن به دین و از بین بردن انقلاب اسلامی طراحی و اجراء می‌کنند که در این عرصه رسالت روحانیون سنگین و مهم است.

 

 جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: یکی از رسالت‌های روحانیت به عنوان سنگرنشین انقلاب اسلامی و اسلام ناب، افشای نقشه‌های دشمن در تهاجم فرهنگی و دفاع در برابر این تهاجم است.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است