شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهفرمانده سپاه سلمان سیستان‌و‌بلوچستان : ایمان، وحدت و ولایت فقیه ملت ایران را بزرگ کرد/ لزوم حفاظت از گفتمان انقلاب توسط آحاد جامعه

فرمانده سپاه سلمان سیستان‌و‌بلوچستان : ایمان، وحدت و ولایت فقیه ملت ایران را بزرگ کرد/ لزوم حفاظت از گفتمان انقلاب توسط آحاد جامعه

منتشرشده در سپاه شنبه, 23 بهمن 1395 ساعت 14:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار معروفی  گفت: ایمان، وحدت حقیقی کلمه و مدیریت صحیح و اسلامی ولایت فقیه ملت ایران را بزرگ کرد و باعث شد حرف و منطق ما در دنیا قوی ترین منطق شود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار حسین معروفی  فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در جمع راهپیمایی 22بهمن شهرستان زابل عنوان کرد: امام راحل زهد علوی، تدبیر حسنی و شجاعت و شهامت حسینی داشت چرا که ایشان در اسلام بزرگ شده بودند و به همین خاطر همه می خواهند در قالب امام بزرگ شوند به گونه ای که طبق گفته ی، شهید مطهری ما در امام بزرگ شدیم چون امام(ره) در اسلام بزرگ شده بود.

 

سردار معروفی  با  بیان اینکه ایمان، وحدت حقیقی کلمه و مدیریت صحیح و اسلامی ولایت فقیه ملت ایران را بزرگ کرد و باعث شد حرف و منطق ما در دنیا قوی ترین منطق شود،تصریح کرد: مردم و امت حزب الله در طول حیات پربرکت امام(ره)، بدون چون و چرا از ایشان اطاعت کردند و به همین واسطه خدای متعال ملت ایران را بزرگ و عزیز کرد. 

 

وی با بیان اینکه، انقلاب اسلامی ایران با همه ی انقلاب ها فرق می کند و مایه ی فخر انبیاء  و اولیاء الهی است به تحلیل این موضوع پرداخت که؛ما قبل انقلاب چه بودیم و بعد انقلاب چه شدیم؟ و ادامه داد: قبل انقلاب هم نماز می خواندیم و روزه می گرفتیم اما زور و ظلم را پذیرفته بودیم یعنی اسلام انقلابی نبودیم در حالی که نهضت عاشورا یعنی اسلام انقلابی بنابراین باید آزاد مرد و مسلم باشیم و به فریاد مسلمین هم برسیم. 

 

فرمانده سپاه سلمان خاطرنشان کرد: به دلیل بزرگی و عظمت ملت ایران، دعوای امروز دعوای هسته ای نیست بلکه دعوای ذهن و اندیشه ملت ایران است چرا که کشوری که 38 سال در تحریم بوده اندیشه ی آن تبدیل به دانشمندان هسته ای شده است. 

 

سردار معروفی در ادامه تاکید کرد: خدامحوری، اسلام محوری، ولایت پذیری و روحیه ی استکبار ستیزی دستاورد بزرگ انقلاب است که به وضوح مشاهده می شود. وی با اشاره به اینکه، اتحاد ملی یکی از مولفه های اصلی پیروزی و افتخار ماست تاکید کرد: در سیستان و بلوچستان همه اقشار احساس تکلیف می کنند به طوری که همه مذاهب و گروه های سیاسی، حول ولایت و رهبری صحیح اسلامی عمل می کنند.

 

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: هوشیاری، بصیرت، پا به رکاب بودن و در صحنه بودن مردم و امت اسلامی ایران در جهان اسلام بی نظیر، استثنایی و منحصر به فرد است. 

 

وی اظهار داشت: ملت ایران، در حقیقت مردمی هوشمند هستند به طوری که هر زمان که منافع ملی و اعتقادات آنان در خطر بوده در یک جبهه قرار گرفتند بنابراین در زمان های انقلاب، دفاع مقدس، تحریم ها و فتنه 88 حماسه خلق کردند و امروز نیز با حضور در راهمپیمایی ۲۲ بهمن با خلق حماسه ای دیگر چنان سیلی استکبار زدند که در تاریخ ثبت خواهد شد. 

 

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران دارای نتایج ارزشمند بسیاری است اما بزرگترین ثمره انقلاب، ولایت و رهبری است که عزت و سربلندی را به ما هدیه داده اند.

 

سردار معروفی ادامه داد: دشمن به دلیل ناتوانی در جنگ سرد به جنگ روانی که هزینه ی پایین و قدرت تخریب بالا دارد روی آورده است بنابراین دشمن می خواهد ایمان، محتوای انقلاب و شجاعت را از ما بگیرد. 

 

وی با بیان اینکه، دشمن به دنبال تصرف ذهن ماست ادامه داد: حفاظت و حراست از گفتمان انقلاب وظیفه ی همه ی ماست چرا که این گفتمان به سختی به دست آمده بنابراین انقلابی بودن مهم است اما انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن مهم تر است.

انتهای خبر/07

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است