شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهمسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه: ملت ایران مصمم‌تر از گذشته مسیر انقلاب را ادامه می‌دهند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه: ملت ایران مصمم‌تر از گذشته مسیر انقلاب را ادامه می‌دهند

منتشرشده در سپاه شنبه, 23 بهمن 1395 ساعت 12:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین شیرازی با بیان اینکه ملت ایران تا ‌نابودی دشمنان انقلاب اسلامی استوار ایستاده‌اند، گفت: مردم همیشه در صحنه ایران با امام و خون شهدا میثاق ناگسستنی بسته‌اند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛حجت‌الاسلام والمسلمین علی شیرازی مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه در جمع راهپیمایان بوشهری با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و قدردانی از مشارکت گسترده و حضور منسجم مردم  بوشهر در مراسم راهپیمای 22 بهمن اظهار داشت: این ملت هر سال با خلق حماسه‌های جدیدی مصمم‌تر از گذشته مسیر انقلاب را ادامه می‌دهند.

 

وی با بیان اینکه امام راحل نگاه جهان را تغییر داد، تصریح کرد: امام راحل با پیروزی انقلاب اسلامی در جهان یک فکر جدید ابداع کرد و در برابر انواع ظلم‌ها و دنیا پرستی‌ها ایستاد.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی قدس سپاه با بیان اینکه مستکبران، دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی به دنبال تغییر نگاه جهان برای دنیا‌پرستی هستند تاکید کرد: امام راحل نگاه جهان را برای حال و آینده ترسیم کرد این نگاه در جهان و زندگی مردم  ترویج یافته است.

 

حجت الاسلام والمسلمین شیرازی با بیان اینکه مردم همیشه در صحنه ایران با امام و خون شهدا میثاق ناگسستنی بسته‌اند، افزود: ملت ایران اسلامی با امام راحل و خون شهدا میثاق ناگسستنی بسته‌‌اند تا پرچم اسلام و انقلاب اسلامی را به فرزند زهرای اطهر(س) بسپارند.

 

وی با اشاره به ناکامی‌های دشمنان اسلام خاطرنشان کرد: ملت ایران تا ‌نابودی دشمنان انقلاب اسلامی استوار ایستاده‌اند ‌به گونه‌ای که امید است پیروزی انقلاب اسلامی در جهان را جشن بگیریم.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه  تاکید کرد: در جریان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پرده حقیقت کنار زده شد و اسلام آمریکایی از اسلام ناب محمدی نمایان شد.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است