شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهوزیر بهداشت: قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) برادرانه در کنار ما ایستاده است

وزیر بهداشت: قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) برادرانه در کنار ما ایستاده است

منتشرشده در سپاه سه شنبه, 23 آذر 1395 ساعت 15:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: دکتر هاشمی گفت: قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) برادرانه در کنار ما ایستاده و در مناطقی شاهد حضور این نهاد عظیم هستیم که دیگران حاضر نیستند در آنجا کار کنند.

 به گزارش سپاه نیوز؛دکتر سید حسن قاضی‌زاده هاشمیوزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در همایش مدیران و مسئولان قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) اظهار کرد: تا پیش از این تصور نمی‌کردم قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) تا این حد در سازندگی و عمران کشور نقش داشته باشد اما مشاهده دستاوردهای این نهاد عظیم در قالب نمایشگاه، سبب آشنایی با این مسئله شد.

 

وی افزود: دستاوردهای قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) بسیار غرورآفرین است، این حجم از بالندگی و پیشرفت طی دو دهه اخیر موجب افتخار برای ایرانیان است.

 

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جوسازی علیه قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) را بدلیل ایفای نقش این قرارگاه در اقتصاد کلان ایران دانست و تصریح کرد: این نهاد عظیم می‌تواند بیش از این موفق باشد و در صدور فرهنگ انقلاب اسلامی به دیگر کشورها نیز نقش‌آفرینی کند.

 

وی ادامه داد: امیدواریم همگی بتوانیم با کمک یکدیگر، مهمترین خواسته ملت ایران بعد از امنیت و آرامش، یعنی رفاه و آسایش را نیز فراهم کنیم؛ جمهوری اسلامی با هزینه‌های بسیار به استقلال سیاسی دست یافته و باید زمینه‌ساز استقلال اقتصادی نیز باشیم زیرا مردم دچار مشکلات معیشتی هستند و این وضعیت در شأن انقلاب و در تراز جمهوری اسلامی نیست.

 

قاضی‌زاده هاشمی با بیان اینکه دولت در تلاش برای رفع مشکلات است خاطرنشان کرد: با این حال ساختارهای دولتی مشکلاتی دارند و می‌توان گفت همه چیز فراهم است که کاری انجام نشود؛ اگر با آنچه آرزو داشتیم فاصله داریم به همین دلیل است که حاشیه‌ها بر متن یعنی خدمت به مردم شریف ایران غلبه دارند و قواعد دست و پاگیر و نظارت‌های بدون ثمر، بر حجم مشکلات افزوده‌اند.

 

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عنوان کرد: حقیقت این است که فرهنگ انقلاب در بخش‌های اجرایی کشور به نحو مطلوب نفوذ نکرد و هر چند جهاد سازندگی در برهه‌ای از زمان فعال بود اما باید گفت جهاد هم جوانمرگ شد بوروکراسی اداری، سختی‌های بسیاری برای مردم ایجاد می‌کند.

 

وی ادامه داد: در منطقه‌ای زندگی می‌کنیم که دشمنان قسم‌خورده‌ای داریم و این دشمنی‌ها تمامی ندارد بنابراین باید خود را مجهز کنیم و تحقق این مسئله هم با شعار دادن ممکن نخواهد بود؛ قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) با ایمان، تعهد، انسان‌دوستی، نوآوری، امید به پیشرفت و تخصص به کار خود ادامه می‌دهد و می‌تواند در پیشرفت ایران و رسیدن به اهداف انقلاب تاثیر بسزایی داشته باشد.

 

وی خاطرنشان کرد: با وجود پروژه‌های گسترده در دست اقدام توسط قرارگاه، اگر 20 هزار تخت بیمارستانی را فراهم کند کمک بزرگی به وزارت بهداشت خواهد بود.

 

قاضی‌زاده هاشمی گفت: قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) برادرانه در کنار ما ایستاده و در مناطقی شاهد حضور این نهاد عظیم هستیم که دیگران حاضر نیستند در آنجا کار کنند.

انتهای پیام/07

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است