شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهبا حضور فرمانده کل سپاه؛ ۴ عنوان کتاب در کنگره رزمندگان اسلام در گنبدکاووس رونمایی شد

با حضور فرمانده کل سپاه؛ ۴ عنوان کتاب در کنگره رزمندگان اسلام در گنبدکاووس رونمایی شد

منتشرشده در سپاه سه شنبه, 23 آذر 1395 ساعت 14:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  همزمان با کنگره رزمندگان اسلام  با حضور فرمانده کل سپاه ۴ عنوان کتاب در شهرستان گنبدکاووس رونمایی شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ همزمان با برگزاری کنگره رزمندگان اسلام در مصلی امام جعفر صادق(ع) شهرستان گنبدکاووس با حضور سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه  از 4 عنوان کتاب رونمایی شد.

 

در این مراسم از کتاب "کبوترها قاصد شهادت بودند"تألیف غلامعلی نسایی با موضوع 13 خاطره ماندگار از مردان مشهور شمالی که در نوجوانی و جوانی از نام و نشان در تمام هستی خویش گذشتند تا به فیض شهادت نائل آیند، رونمایی شد.

 

کتاب رونمایی شده بعدی با نام "خاک مقدس"، مولف حسین کریمی اول و فاطمه مسعودی با موضوع مجموعه خاطرات و دلنوشته‌های دانشجویان اعزامی به مناطق عملیاتی راهیان نور بود.

 

همچنین در این مراسم از کتاب "بازگشت ققنوسها"، مولف زینب ترای با موضوع مجموعه خاطرات پر فراز و نشیب آزادگان سر افراز شرکت مخابرات استان گلستان از لحظه اسارت تا آزادی و کتاب "پسران حاج علیرضا" مولف امیرحسین انبارداران با موضوع خاطرات داستانی از زندگی پر افتخار و غرور آفرین سه برادر شهید فرزندان حاج علیرضا بهمنی نژاد رونمایی شد.

 

 حجت الاسلام والمسلمین محمود ترابی امام جمعه گنبدکاووس هم در این مراسم  گفت: نیاز امروز ما به این محافل، نیاز به ادامه راه شهدا است و در این محافل صف پرشور عاشقان شهادت تامینی برای صندوق ذخیره عزت و بزرگی ایران اسلامی خواهد بود.

 

وی ادامه داد: امروز یکی از روزهای بیاد ماندنی و افتخار آفرین شهرستان و استان است و این محفل بیانگر ادبیات مقاومت و ایستادگی برای ادامه راه شهدا است.

 

امام جمعه گنبدکاووس با قدردانی از حضور میهمان‎‌ها اظهار داشت: شهرستان ما نمونه ای از انقلابی بودن و زیست محبت‌آمیز بودن اقوام و طوایف گوناگون است و سبب افتخار است که شهرستان ما در استان و استان ما در کشور، به عنوان الگوی وحدت، مهربانی، انسجام و همبستگی در راستای ادبیات مقاومت بزرگ و انقلاب اسلامی و ادامه راه امام و شهدا است.

 

گفتنی است در این مراسم از دو خانواده شهید مدافع حرم تولی صفرپور و شهید اهل سنت روشنی نور احمد قرهی تقدیر شد.

انتهای خبر/07

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است