شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهدریادار تنگسیری: پرستاران همواره در صحنه فداکاری حضور داشتند

دریادار تنگسیری: پرستاران همواره در صحنه فداکاری حضور داشتند

منتشرشده در سپاه یکشنبه, 28 آبان 1402 ساعت 15:18
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دریادار تنگسیری در مراسم گرامیداشت روز پرستار گفت: پرستاران همواره در صحنه های فداکاری دوران دفاع مقدس و دوران کرونا حضور داشتند.

به گزارش سپاه نیوز؛ دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در آیین گرامیداشت روز پرستار در بیمارستان مسلمین شیراز گفت : جامعه اسلامی نباید هیچگاه مقابل دشمنان اسلام سکوت کند و باید همگان‌ کنار یکدیگر ایستاده و برای مقابله با دشمنان اسلام و مسلمانان تلاش کنیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه ادامه داد: دشمنان بدانند در راه مقابله با آنان تنها اتکا و ایمان ما به خدا است و به جز خداوند از هیچ شخص یا چیزی واهمه نداریم البته خداوند در راه مقابله با دشمنان نسبت به امتحان مسلمانان اقدام می کند زیرا بشارت در انتظار مومنان است.

دریادار تنگسیری افزود: برای پیروزی انقلاب و اعتلای جمهوری اسلامی ایران  بیش از 300  نفراز  مسئولین کنار سایر شهدا به شهادت رسیده اند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: پرستاران نقش ویژه ای در بهبود سلامت اجتماعی دارند و چه  در دوران دفاع مقدس و یا دوران کرونا شاهد بودیم پرستاران همواره در صحنه حضور داشته و گاهی چندین روز خانواده های خود را نمی دیدند و در حال ارائه خدمات به مردم بودند.

 وی در پایان افزود: شهدایی که در مسیر انقلاب در زمان جنگ تحمیلی یا دوران کرونا به شهادت رسیده اند  همواره در پیشگاه خداوند نعمت طلب می کنند.
 در پایان از پرستاران و کادر درمان بیمارستان مسلیمن شیراز  تقدیر شد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است