شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهسردار شریف: وقوع انقلاب اسلامی نقطه عطفی برای مردم فلسطین شد

سردار شریف: وقوع انقلاب اسلامی نقطه عطفی برای مردم فلسطین شد

منتشرشده در سپاه سه شنبه, 16 آبان 1402 ساعت 07:56
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: اتفاقی که یک نقطه عطف برای مردم فلسطین شد، وقوع انقلاب اسلامی در ایران و رویکرد امام (ره) نسبت به مردم فلسطین بود.

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم افتتاحیه، رادیو مقاومت، اظهار کرد: صهیونیست‌ها در طراحی خود برای حضور در سرزمین فلسطین، اشغال و بیرون راندن مردم آن یک راهبرد بلندمدت را طراحی کرده بودند که همان «از نیل تا فرات» است و بر همین اساس، در طول ۷۵ سال گذشته جنایات فراوانی را در حق مردم فلسطین انجام دادند.

وی افزود: مردم فلسطین از همان آغاز تشکیل رژیم جعلی و اشغالگر قدس تحرکات و مبارزاتی علیه صهیونیست‌ها داشتند؛ اما اتفاقی که یک نقطه عطف برای مردم فلسطین شد، وقوع انقلاب اسلامی در ایران و رویکرد حضرت امام (ره) نسبت به مردم فلسطین بود.

مسئول روابط عمومی کل سپاه ادامه داد: از آن مقطع به بعد، نگاه‌های مسلمانان به بیت‌المقدس براساس شعار اسلامی و قرآنی شد و شرایط را برای توقف اقدامات صهیونیست‌ها به‌گونه‌ای رقم زد که آن‌ها یک دیوار بتنی به دورِ خود بکشند و برنامه گسترش سرزمین‌های خود را فراموش کنند.

وی خاطرنشان کرد: زمانی اسرائیلی‌ها مدعی بودند که اگر همه لشکرهای کشورهای عربی جمع شوند، نمی‌توانند آن‌ها را شکست دهند؛ اما حزب‌الله لبنان این ادعا را زیر سؤال برد و آن‌ها را شکست داد، تا امروز در چندین مرحله شاهد شکست صهیونیست‌ها بوده‌ایم و امروز هم با عملیات «طوفان‌الاقصی» نظاره‌گر این پیروزی‌ها و دستاوردهای غرور انگیز هستیم.

سردار شریف اضافه کرد: آمریکایی‌ها که پشتیبان اصلی صهیونیست‌ها هستند، تمامی موازین شناخته‌ شده و متعارف جنگ را زیر پا گذاشتند و نشان دادند قائل به رعایت اخلاق و مدارا با قانون نیستند؛ همچنین رژیم صهیونیستی در طول ۲۸ روز گذشته بمباران‌های کور را در نقاط مختلف شهر غزه انجام داده است.

سخنگوی سپاه در پایان با اشاره به تلاش صهیونیست‌ها برای تجدید روحیه قوای خود و شهدای پرشمار مقاومت فلسطین و غزه در جنایت‌های وحشیانه اخیر آنها، تصریح کرد: میزان شهدای رزمندگان مقاومت تا الان با حجم بمباران قابل مقایسه نیست و این بمباران‌ها برای تحت فشار قرار دادن مردم است؛ زیرا صهیونیست‌ها اگر نتوانند روحیه از دست رفته خودشان را پیدا کنند، نابودی‌شان قطعی است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است