شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهسردار شکارچی در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان : روح مقاومت در برابر استکبار جهانی از بزرگترین دستاورد‌های انقلاب اسلامی است/ رژیم صهیونیستی در باتلاق فروپاشی افتاده است

سردار شکارچی در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان : روح مقاومت در برابر استکبار جهانی از بزرگترین دستاورد‌های انقلاب اسلامی است/ رژیم صهیونیستی در باتلاق فروپاشی افتاده است

منتشرشده در سپاه شنبه, 13 آبان 1402 ساعت 19:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: هر روز که از عملیات طوفان‌الاقصی می‌گذرد رژیم صهیونیستی بیشتر در باتلاق فروپاشی فرو می‌رود و راهی جز تسلیم و شکست برای رژیم کودک‌کش اسرائیل غاصب نمانده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار ابوالفضل شکارچی معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیرو‌های مسلح، امروز (شنبه) در اجتماع راهپیمایان یوم‌الله ۱۳ آبان در کرمان با بیان اینکه از عمر نکبت‌بار آمریکای جنایتکار ۲۴۷ سال می‌گذرد و در این مدت ۲۲۷ جنگ را یا مستقیم و غیر مستقیم به راه انداخته است، اظهار داشت: طی این جنگ‌ها میلیون‌ها انسان بر روی این کره خاکی به خاک و خون کشیده شده‌اند.

سردار شکارچی با اشاره به اینکه فلسطین، ایران، افغانستان، عراق، یمن و لبنان از جمله کشور‌هایی هستند که در چند دهه گذشته مورد ظلم و ستم آمریکا قرار گرفتند و مردم بی‌گناه زیادی در آن‌ها به خاک و خون کشیده شدند، گفت: در زمانی که اروپاییان پای خود را به آمریکا گذاشتند فقط ۱۰۰ میلیون نفر سرخپوست را قتل‌عام کردند برای اینکه جای پای خود را در این سرزمین محکم کنند.

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیرو‌های مسلح با بیان اینکه بایدن ملعون رسماً اعلام کرده که اگر امروز اسرائیل نبود آن را ایجاد می‌کردیم، افزود: هنوز هم سیاهپوستان و سرخپوستان در کشور خودشان زیر چکمه‌های آمریکایی‌ها له می‌شوند و عده‌ای تبهکار تحت عنوان صهیونیسم بین‎الملل بر آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان حکمرانی می‌کنند و خط مقدم آن‌ها اسرائیل خبیث است.

وی با اشاره به اینکه آمریکایی ها از حضور خودشان در سرزمین‌های اشغالی فلسطین علناً رونمایی کردند، گفت: بعد از عملیات قهرمانانه، موفق، پیروزمندانه و غرورشکن علیه اسرائیل اکثر کشور‌های عضو ناتو از اسرائیل حمایت می‌کنند و ظلم آن‌ها به مردم مظلوم غزه بیشتر و نمایان‌تر شده است.

سردار شکارچی با بیان اینکه امروز این کشور‌های ابرقدرت تحمل مقاومت برابری یک گروه کوچک به نام حماس را ندارند، افزود: این گروه خط مقدم و جان فدای مردم فلسطین است و به دنبال حق‌طلبی و آزادسازی سرزمین‌های اشغال شده خود هستند.

وی با اشاره به اینکه وقتی این کشور‌ها حریف گروه کوچک حماس نمی‌شوند به سراغ زنان و کودکان رفته و خانه‌ها، بیمارستان‌ها و مدارس را زیر بمباران خود قرار دادند، گفت: بیش از ۳ هزار کودک طی این چند روز قتل‌عام شدند و هنوز تعداد زیادی زن و کودک سالمند زیر آور‌ها مانده‌اند و امکاناتی برای نجات آن‌ها نیست.

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیرو‌های مسلح با بیان اینکه امروز بزرگترین موفقیت برای جهان اسلام بعد عملیات طوفان‌الاقصی اجماع ملت‌های جهان از مسلمان و غیرمسلمان علیه این رژیم ستمگر و خونریز است، ادامه داد: روح مقاومت و پایداری و مقابله با ظلم و ستمگری و ایستادگی در برابر استکبار جهانی یکی از بزرگترین دستاورد‌های انقلاب اسلامی است که به مظلومان و مستضعفان جهان هدیه شده است.

وی با بیان اینکه حضور آمریکایی‌ها در جنگ غزه برای بازیابی روحیه ارتش نیمه جان اسرائیل است چرا که ابهت این ارتش پس از عملیات طوفان الاقصی شکسته شده است، تصریح کرد: هر روز که از این جنگ می‌گذرد اسرائیل بیشتر در باتلاق فروپاشی فرو می‌رود و راهی جز فروپاشی برای رژیم کودک‌کش اسرائیل نمانده است.

سردار شکارچی با اشاره به اینکه امروز آمریکا حتی در نظم نوین جهانی هم جایی ندارد و این پرچم اسلام است که برافراشته شده است، بیان کرد: ملت مقاوم ایران از شهدایی، چون حاج قاسم سلیمانی آموختند که در برابر زورگویی و ظلم فقط باید با اقتدار جنگید و یقه مستکبران را فشرد تا زمانی که خفه شوند و از کرسی قدرت به زیر بیایند.

وی با بیان اینکه این منطق انقلاب اسلامی است که امروز در دستان پر قدرت مقاومت ظهور و بروز پیدا کرده است، گفت: لشکرکشی قدرت‌های دنیا در دریای مدیترانه و محاصره غزه نتیجه زانو زدن آنان در برابر گروه حماس است.

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به اینکه قدرت‌های دنیا امروز توان مقابله با گروه کوچک حماس را ندارند و گفت: آنان از جنگیدن رو در رو با حماس وحشت دارند و ذلیلانه و شکست‌خورده زنان و کودکان را هدف بمباران خود قرار می‌دهند، اما این جنایات و خونریزی‌ها دوامی نخواهد داشت و پیروزی از آن فلسطین و گروه‌های مقاومت است.

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است