شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهسردار قاآنی: مقابل سرسخت ترین دشمن ها ایستاده ایم/ تهدیدهای آمریکا را به فرصت تبدیل کردیم/ خون شهدای مقاومت راه قدس را آزاد خواهد کرد

سردار قاآنی: مقابل سرسخت ترین دشمن ها ایستاده ایم/ تهدیدهای آمریکا را به فرصت تبدیل کردیم/ خون شهدای مقاومت راه قدس را آزاد خواهد کرد

منتشرشده در سپاه سه شنبه, 05 اسفند 1399 ساعت 13:21
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

 سپاه نیوز: فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: در مسیر عزت و آزادگی با حفظ مقاومت در همه زمینه ها در مقابل سرسخت ترین دشمن ها ایستاده‌ایم و خواهم ایستاد و این خون شهدای مقاومت است که راه قدس را آزادخواهد کرد.

 به گزارش سپاه نیوز؛  سردارسرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه طی سخنانی در همایش مطالبات حقوقی بین المللی دفاع مقدس که صبح امروز( سه شنبه) برگزار شد، اظهار داشت: اسلام دین مقاومت است و خداوند به آنهایی که درمسیر مقاومت هستند، وعده داده است و امروز ما به روشنی می بینیم که چند مرحله مقاومت را با افتخار پشت سر گذارده ایم. 

 وی با بیان اینکه با مقاومت می توان آزاده و عزیز بود، تصریح کرد: دشمنان جنگ را بر ما تحمیل کردند و فرزندان ملت جنگ را با مقاومت به دفاع مقدس تبدیل کردند و بعد از دفاع مقدس به سوی کرانه‌های دور حرکت کردند و درس آزادگی را به همه فرزندان معنوی رسول الله در سرتاسر عالم آموختند.

 

 فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: مقاومت قدم به قدم پیش رفت و امروز می‌بینیم در کرانه‌های دور، مردان دلیری در اوج مظلومیت مسیر آزادگی و حریت را به پیش می برند  و برای امت اسلامی تولید عزت می‌کنند.

 

 وی گفت: کسانی که در این میدان میدان‌داری کردند ، تابلوی واقعی از مفهوم مقاومت را نشان دادند. در میدان مقاومت یکی از هنرها تبدیل تهدید به فرصت است.  اگر یک قوه عاقلانه‌ در آمریکا حاکم بود، از تهدید دست برمی داشت چرا که هر تهدیدی کردند به بهترین فرصت تبدیل شد.

 

 سردار قاآنی گفت: دشمنان جنگ را بر ما تحمیل کردند اما همین جنگ فرصتی شد تا ما خود را به دنیا بشناسانیم.

 

 وی ادامه داد: ما در میدان مقاومت زبان شناس شدیم. زبان محرومیت، صداقت و منطق، قدرت و اقتدار را شناختیم و می دانیم با آمریکا که زبانی جز زبان زور نمی فهمد چگونه صحبت کنیم.

 

قاآنی افزود: شهید سلیمانی شاگرد وارسته مکتب امام و رهبری بود که واژگان مقاومت را در وجود خودش ترجمه و به کار برد و با دشمنش با همین زبان حرف زد.

 وی ادامه داد: سردار سلیمانی از روز اول به دنبال ایجاد امنیت بود و در 10 سال گذشته به شکل مستقیم در مقابل تروریست‌‌های گردن کلفت دنیا که مورد حمایت قدرت های استکباری بودند ، ایستاد.

 

 سردار قاآنی خطاب به آمریکایی‌ها گفت: شما انسان‌های بیچاره‌ای هستید که نسبت تروریسم به سردار سلیمانی دادید و مدعیان حقوق بشر هم سکوت کردند.

 فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: مسیر شهید سلیمانی پابرجاست. همه ما مسئولیم. ما همچنان در مسیر عزت و آزادگی با حفظ مقاومت در همه زمینه ها در مقابل سرسخت ترین دشمن ها ایستاده‌ایم و خواهیم ایستاد و به برکت خون شهدای مقاومت سرانجام راه قدس آزادخواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است