شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهسردار فلاح زاده : تمام ویژگی های شهدای گمنام و نامدار در حاج قاسم مستتر بود

سردار فلاح زاده : تمام ویژگی های شهدای گمنام و نامدار در حاج قاسم مستتر بود

منتشرشده در سپاه سه شنبه, 16 دی 1399 ساعت 13:50
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)


سپاه نیوز: معاون هماهنگ کننده نیروی قدس سپاه  با بیان این که تمام ویژگی های شهدای گمنام و نامدار در شخصیت حاج قاسم مستتر بود گفت : دشمنان بدانند که سیلی اول و دوم را خوردند و سیلی سوم هم استمرار جبهه مقاومت است و قطعاً جبهه مقاومت پیروز است.


به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار محمد فلاح زاده معاون هماهنگ کننده سپاه قدس در  مراسم گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (علیه السلام) با بیان این که تمام ویژگی های شهدای گمنام و نامدار در شخصیت حاج قاسم مستتر بود گفت : محور اصلی کار حاج قاسم رضای خدا بود و غیر از آن چیزی نبود . قلم ، قدم و نیت حاج قاسم فقط و فقط برای خدا بود.

سردار فلاح زاده ادامه داد : حاج قاسم 35 سال گمنام کار کرد و در این مدت  کسی او را نمی شناخت و 35 سال گمنام جهاد کرد و بعد از این همه سال ، خداوند او را با عزت به مردم معرفی کرد. پس از آن هرچه ملت او را بیشتر احترام می کردند ، بیشتر متواضع می شد.

معاون هماهنگ کننده نیروی قدس سپاه گفت :  ویژگی های که حاج قاسم را حاج قاسم کرد ، درجات نظامی و دانش نظامی نبود ، بلکه عمل خالصانه اش بود که او را ممتاز و ویژه کرد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد : حاج قاسم هیچ گاه دچار غرور نشد و با این که شخص محبوب ایران بود با مردم داری و مردم یاری و خلوص ، مردم را جذب می کرد.


معاون هماهنگ کننده نیروی قدس سپاه افزود : حاج قاسم همچنان که از مردم فوعه و کفریا ، نبل الزهرا و مناطق شیعه نشین دفاع می کرد ، برای مردم بوکمال و حلب ، مناطق سنی مذهب نیز دلسوز بود . در سال 96 در شمال حما که داعش و النصره هجوم کرده بودند ، حاج قاسم در شهر های مسیحی نشین جلسه ای گذاشت و با تجهیز و مسلح کردن مسیحیان باعث شد تا با دفاع از خود ، داعش را عقب برانند.

سردار فلاح زاده با اشاره به شجاعت کم نظیر حاج قاسم گفت : او هم شجاع و با تدبیر بود و هم متفکر در حوزه نظامی ، هم تاکتیک داشت و هم یک استراتژیست بزرگ بود.  او یک چهره با ایمان ، و ولایی و مدیری مقتدر بود.

وی با اشاره به این که حاج قاسم ولایت مدار عملی بود ، گفت : حاج قاسم 40 سال طبق منویات حضرت امام (ره) و حضرت آقا در جای جای جبهه های داخلی و خارجی حضور داشت و قدرتی را بوجود آورد که بسیج جهانی اسلام شکل بگیرد و تمام برنامه های دشمن را بر هم بزند.

معاون هماهنگ کننده نیروی قدس سپاه تصریح کرد : دشمنان بدانند که سیلی اول و دوم را خوردند و سیلی سوم هم استمرار جبهه مقاومت است و قطعاً جبهه مقاومت پیروز است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است