شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهپیام تسلیت سرلشکر باقری در پی عروج شهادت گونه «علی‌اصغر زارعی»

پیام تسلیت سرلشکر باقری در پی عروج شهادت گونه «علی‌اصغر زارعی»

منتشرشده در سپاه پنج شنبه, 11 دی 1348 ساعت 03:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در پیامی عروج شهادت گونه علی‌اصغر زارعی از بنیان گذاران فاوا و جنگ های الکترونیک سپاه را تسلیت گفت.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در پیامی عروج شهادت «علی اصغر زارعی» از بنیان گذاران فاوا و جنگ های الکترونیک سپاه و نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.

 

متن پیام سرلشکر باقری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

عروج شهادت گونه سردار رشید اسلام دکتر علی اصغر زارعی از بنیان گذاران فاوا و جنگ های الکترونیک سپاه و نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی موجب اندوه فراوان گردید .

مجاهدت های سترگ و تلاش های ارزنده و تاثیر گذار آن سردار عالیقدر در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نقش آفرینی در پی ریزی و تاسیس فاوا و جنگ الکترونیک در این نهاد مقدس و پشتوانه سازی برای موفقیت ها و پیروزی های غرورانگیز  فرماندهان و رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس و سپس ایفای نقش های مومنانه و عالمانه در قامت نماینده در خانه ملت و نیز  یک استاد بسیجی در بسیج اساتید کشور که تصویری باشکوه از یک عنصر مومن ،انقلابی ، مجاهد  و خدوم پای آرمان‌های انقلاب ، نظام و ملت عظیم‌الشأن ایران و منافع و مصالح ملی ترسیم کرده است، می‌تواند یاد، نام و خاطره او را زنده و راهگشای پویندگان عزت ،اقتدار و اعتبار جهانی این سرزمین قرار دهد.

 

 فقدان آن شخصیت مخلص ، دلسوز و مردمی را به خانواده معظم ایشان و آحاد همکاران و علاقه‌مندان وی تسلیت عرض نموده و از درگاه حضرت کبریایی برای آن  فقید سعید رضوان و جنت الهی و همجواری با سید و سالار شهیدان حضرت حسین بن علی( ع ) و برای بازماندگان و داغدیدگان معزز صبر و شکیبایی و سکینه قلبی طلب می کنم .

 

سرلشکر پاسدار محمد باقری

 رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است