شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهاطلاعیه روابط عمومی کل سپاه؛ فرماندهان سپاه هیچگونه صفحه و کانال رسمی در شبکه‌های اجتماعی ندارند

اطلاعیه روابط عمومی کل سپاه؛ فرماندهان سپاه هیچگونه صفحه و کانال رسمی در شبکه‌های اجتماعی ندارند

منتشرشده در سپاه یکشنبه, 09 آذر 1399 ساعت 15:01
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه ای انتساب هرگونه کانال و صفحه در فضای مجازی به فرماندهان عالی سپاه را رد و اعلام کرد : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرماندهان آن هیچگونه کانال و صفحه رسمی در شبکه‌های اجتماعی ندارند.


به گزارش سپاه نیوز؛ در پی انتشار برخی اخبار و اظهار نظرها  در شبکه‌های اجتماعی و صفحاتی منتسب به  فرماندهان عالی سپاه ، روابط عمومی کل سپاه  در اطلاعیه ای با رد  انتساب این صفحه ها به سپاه و فرماندهان آن تصریح کرد :همانگونه که در گذشته نیز اعلام شده است، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرماندهان عالی آن هیچگونه کانال و صفحه رسمی در شبکه‌های اجتماعی ندارند و صفحات منتسب به این نهاد و فرماندهان آن اعم از فرمانده کل سپاه ، در شبکه‌های اجتماعی جعلی است.

دراطلاعیه روابط عمومی سپاه همچنین  تاکید شده است : هرگونه اطلاع رسانی رسمی اخبار و گزارش‌ها در خصوص ماموریت ، عملکرد و مواضع این نهاد و اظهار نظر های فرماندهان عالی آن  تنها  از طریق سایت "سپاه نیوز" به نشانی  www.sepahnews. com      صورت می پذیرد.

انتهای پیام/02

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است