شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاه فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه خبر داد : توزیع ۷۰۰بسته معیشتی بین نیازمندان

 فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه خبر داد : توزیع ۷۰۰بسته معیشتی بین نیازمندان

منتشرشده در سپاه دوشنبه, 26 آبان 1399 ساعت 08:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به اجرای مرحله چهارم رزمایش کمک‌های مومنانه این نیرو گفت: در این مرحله ۷۰۰ بسته مواد غذایی به ارزش ۲.۸ میلیارد ریال کالاهای اساسی میان نیازمندان استان بوشهر توزیع شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ رزمایش کمک‌های مومنانه به نیازمندان در شرایط خاص اقتصادی و وضعیت کرونایی از سوی نهادها، افراد خیر و دستگاه‌های مختلف در استان بوشهر ادامه دارد.

 

در این راستا از ابتدای شیوع بیماری کرونا نهادهایی همچون سپاه امام صادق(ع)، منطقه دوم نیروی دریایی سپاه، ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، هیئت‌های مذهبی، ورزشی، نهادهای حمایتی کمیته امداد، بهزیستی، گروه‌های جهادی، نیروهای نظامی، انتظامی، مرزبانی و دیگر حوزه‌ها کمک‌های معیشتی، بهداشتی و هدایای نقدی خود را به نیازمندان به ویژه افراد آسیب دیده اقتصادی از کرونا ارائه کرده‌اند.

 

در کنار اقدامات این نهادها، تمامی دستگاه‌های اجرایی، به رزمایش کمک‌های مومنانه ملحق شدند و خدمات گوناگونی به بخش‌های مختلف جامعه عرضه کردند.

 

در ادامه برگزاری رزمایش کمک‌های مومنانه، مرحله چهارم کمک‌های مومنانه منطقه دوم نیروی دریایی سپاه به اجرا درآمد.

 

سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان زیراهی فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به اجرای مرحله چهارم رزمایش کمک‌های مومنانه منطقه دوم نیروی دریایی سپاه اظهار داشت: در  این مرحله 700 بسته مواد غذایی شامل برنج، گوشت قرمز، مرغ و روغن به ارزش هر بسته 400 هزار تومان میان نیازمندان و جامعه هدف در استان بوشهر توزیع شد.

 

سردار زیراهی ارزش این بسته‌های معیشتی در مجموع را 2.8 میلیارد ریال دانست و بیان کرد: بسته‌های مواد غذایی یاد شده به خدمه‌های آسیب دیده از کرونا، بازنشسته‌ها، بیماران صعب‌العلاج، افراد بی‌بضاعت در شهرها و روستاها در نقاط مختلف استان بوشهر از جمله نیازمندان اهل تسنن توسط کارکنان منطقه دوم نیروی دریایی سپاه توزیع شد.

 

وی، با بیان اینکه هر ماه کمک‌های مومنانه کارکنان این نیرو به نیازمندان ادامه دارد گفت: کارکنان منطقه دوم نیروی دریایی سپاه علاوه بر کمک‌های یاد شده، به صورت خودجوش ماهانه مقداری از حقوق خود را در حساب جداگانه برای اجرای رزمایش کمک مومنانه اختصاص می‌دهند.

 

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به اینکه تاکنون در 4 مرحله کمک‌های مومنانه از سوی این نیرو انجام شده است خاطر نشان کرد: نیروی دریایی سپاه علاوه بر حراست، صیانت  و حفاظت از آبهای خلیج فارس، در رسیدگی به افراد محروم و نیازمند جامعه توجه ویژه‌ای دارد که خدمات گوناگونی در طول سال ارائه می‌کند.

 

سردار زیراهی تاکید کرد: کمک‌های مومنانه منطقه دوم نیروی دریایی سپاه همچنان در رسیدگی به نیازمندان جامعه به ویژه افراد آسیب دیده اقتصادی ادامه دارد.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است