شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهمعاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه عنوان کرد :تولید ماسک در هفت قرارگاه نیروی زمینی سپاه

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه عنوان کرد :تولید ماسک در هفت قرارگاه نیروی زمینی سپاه

منتشرشده در سپاه سه شنبه, 22 مهر 1399 ساعت 15:35
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز:معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت:هم اکنون هفت قرارگاه در نیروی زمینی سپاه به تولید روزانه صدهزار ماسک استاندارد می‌پردازند .

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر پورجمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه درارتباط زنده تصویری فرمانده کل سپاه  با فرماندهان سپاه استانی اظهار داشت : بیمارستان صدوقی سپاه در اصفهان ۷۰ تخت را در یک مجموعه جدا آماده کرده و همه خدمات بیماران کرونایی را در آن ارائه می‌کند.

 

وی افزود: با همه ظرفیت به میدان آمده ایم و اگر ضرورت داشت مراکز نقاهتگاهی را هم آماده خدمات رسانی خواهیم کرد.

 

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت: هم اکنون هفت قرارگاه در نیروی زمینی سپاه به تولید ماسک می‌پردازند که روزانه صدهزار ماسک استاندارد تولید می‌شود و غالبا در اختیار مراکز محروم قرار می‌گیرند.

 

سردار پورجمشیدیان افزود: تهیه بیش از ۴۰۰ هزار بسته کمک معیشتی را در دستور کار داریم که بیش از صدهزار بسته تاکنون توزیع شده است و علاوه بر این همچنان غذای گرم را میان نیازمندان توزیع می‌کنیم.

 

وی ادامه داد: تهیه و توزیع چهارهزار جهیزیه را نیز در دستور کار داریم که کالا‌های مورد نیاز آن جمع آوری شده است و پس از پایان ماه صفر در اختیار اقشار محروم قرار می‌دهیم و در کنار این کمک‌ها مقادیر زیادی لوازم تحریر هم توزیع شده است.

 

فرمانده کل سپاه هم پس از سخنان سردار جمشیدیان درخواست کرد: همه امکانات و تاسیسات بیمارستان‌های ثابت و سیار نیروی زمینی سپاه در اختیار بیماران کرونایی قرار گیرد.

 

سردار سرلشکر سلامی همچنین در خصوص کمک به ازدواج آسان در مناطق محروم کشور هم تاکید ویژه داشت.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است