شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهجانشین نماینده ولی فقیه در سپاه در برنامه رویای آندلس: شباهت های خط تبلیغاتی امویان و جبهه امپریالیسم خبری

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه در برنامه رویای آندلس: شباهت های خط تبلیغاتی امویان و جبهه امپریالیسم خبری

منتشرشده در سپاه جمعه, 18 مهر 1399 ساعت 08:42
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام و المسلمین طیبی فر گفت: همانگونه که بنی امیه به دنبال اعتبار زدایی از جایگاه اهل بیت(علیهم السلام) بودند، دشمنان کنونی خط اهل بیت که هم وهابیت و هم شیعه انگلیسی از آبشخور آنان به وجود آمده‌اند، به دنبال اعتبار زدایی از فرهنگ ناب شیعه و اربعین هستند.


به گزارش سپاه نیوز؛ همزمان با  اربعین حسینی برنامه رویای آندولس  رادیو ایران با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسین طیبی‌فر جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران به موضوع نقش‌ تبلیغ در شعائر دینی پرداخت.

حجت الاسلام و المسلمین طیبی فر در این برنامه اظهار کرد: متحجرانی که بر خلاف موازین بهداشتی محدودیت های کرونایی مراسم اربعین را زیر پا می گذارند، ناخواسته سیاهی لشکر صحنه‌ای هستند که آن را دشمنان فرهنگ ناب شیعه کارگردانی می‌کنند‌.

وی خط تبلیغاتی دشمنان حرکت اربعین را امتداد خط تبلیغاتی بنی امیه خواند و افزود: همانگونه که بنی امیه به دنبال اعتبار زدایی از جایگاه اهل بیت(علیهم السلام) بودند، دشمنان کنونی خط اهل بیت که هم وهابیت و هم شیعه انگلیسی از آبشخور آنان به وجود آمده‌اند، به دنبال اعتبار زدایی از فرهنگ ناب شیعه و اربعین هستند.

حجت الاسلام و المسلمین طیبی فر در ادامه خاطرنشان کرد: در ماه‌های اخیر رسانه های فارسی زبان بیگانه با موج سواری بر موضوع کرونا و سواستفاده از رفتارهای خارج ازعرف برخی ، خط خبری تقابل دین و عقلانیت را در دستور کار قرار داده‌اند در حالی که قاطبه علما و در راس آنان رهبر معظم انقلاب حفظ سلامت افراد را از اصول قطعی فرهنگ ناب اسلامی و شیعی اعلام کردند.

وی افزود: مقام معظم رهبری در دیدار اخیر ویدئو کنفرانسی خود با فرماندهان دفاع مقدس،  برگزاری هرگونه مراسم مذهبی از جمله راهپیمایی اربعین را تنها منوط به مجوز ستاد ملی مبارزه با کرونا دانستند و تصریح کردند که هرگونه سهل انگاری در این زمینه خدایی نکرده به فاجعه بزرگ تبدیل خواهد شد.

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است