شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهبه همت قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه؛ ۲۱ هزار بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمندزاهدان توزیع شد

به همت قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه؛ ۲۱ هزار بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمندزاهدان توزیع شد

منتشرشده در سپاه شنبه, 22 شهریور 1399 ساعت 16:20
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز:  ۲۱ هزار بسته لوازم التحریر، سه هزار دست لباس فرم مدرسه و ۱۰ هزار عدد ماسک، هدیه رهبر معظم انقلاب بین دانش آموزان نیازمند در شهر زاهدان توزیع شد.


به گزارش سپاه نیوز؛  مراسم اهدای ۲۱ هزار بسته لوازم التحریر، سه هزار دست لباس فرم مدارس و ۱۰ هزار عدد ماسک، هدیه مقام معظم رهبری به دانش آموزان نیازمند با حضور سردار سرتیپ پاسدار محمد کرمی، فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه، سردار سرتیپ دوم پاسدار امان الله گشتاسبی، فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان و حمید رضا رخشانی، مدیرکل آموزش و پرورش استان در مدرسه دخترانه صدیقه اطهر (س) زاهدان برگزار شد.


 فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در ابتدای این مراسم با بیان اینکه سپاه  از مردم، برای مردم و خدمت گذار مردم است، گفت: این نهاد مردمی در حد توان تمام تلاش خود را برای ارتقای آموزشی دانش آموزان در مدارس دارد.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری نگاه زیادی به علم و توسعه آن در جامعه دارند که این بر گرفته از کلام الهی و اولویت اصلی ما برای تحقق آن است.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه ادامه داد: اگر آموزش و پرورش به فرامین تاکید شده رهبر انقلاب عمل کند قطعا آینده درخشانی را پیش رو خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: یکی از موضوعات در آموزش و پرورش علاوه بر تخصص ، مهارت محوری و پژوهش محوری مبحث تحرک فکری است که باعث می‌شود بار علمی افراد بالاتر رود.

سردار کرمی در ادامه اظهار کرد: امروز دنیا نسبت به دانش آموزان ایرانی حساس است، چون از توانایی بالایی برخوردار هستند، در این زمینه می‌طلبد معلمان در جهت ارتقای توانمندی دانش آموزان شبانه روز تلاش کنند.

 فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه  تصریح کرد : هر چه در حوزه آموزش و پرورش تلاش شود آینده درخشان‌تر خواهد بود، این انقلاب اراده الهی و آینده آن وصل به ظهور امام زمان (عج) است در همین راستا دشمنان باید بدانند که با تمام امکانات خود باز هم در برابر اراده الهی ذره‌ای به حساب نمی‌آیند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است