شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهفرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: "هیهات منا‌ الذله " ماندگارترین شعار در تاریخ اسلام است

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: "هیهات منا‌ الذله " ماندگارترین شعار در تاریخ اسلام است

منتشرشده در سپاه سه شنبه, 11 شهریور 1399 ساعت 10:59
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان‌غربی گفت: "هیهات منا‌ الذله "ماندگارترین شعار در تاریخ اسلام و جهان است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی اظهار داشت: یاری همدیگر و دوری از بیعت با ستمکاران مهم‌ترین درسی است که باید از محرم و عاشورا فرا بگیریم.

 

وی افزود: شعار هیهات منا‌ الذله ماندگارترین شعاری است که از واقعه عاشورا فرا می‌گیریم و باید در راستای تحقق این شعار همت داشته باشیم که لازمه آن فهم و درک عمیق نهضت حسینی است و در این زمینه فعالان فرهنگی مسئولیت خطیری بر عهده دارند.

 

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، عنوان کرد: امروز فعالیت و مبارزه در حوزه‌های نرم، نیمه‌سخت و سخت مکمل هم بوده و همراه با یکدیگر باید انجام شود و نمی‌توان بدون توجه به یکی از این حوزه‌ها انتظار موفقیت در عرصه‌های دیگر را داشت.

 

سردار شهسواری با بیان اینکه عید غدیرخم و واقعه عاشورا، ماندگارترین عملیات‌های فرهنگی در تاریخ اسلام به شمار می‌رود، گفت: باید تمام زوایای این ۲ واقعه عظیم برای جهانیان شناسانده شود و اقدامات لازم برای درک و فهم این رویدادهای تاریخی انجام گیرد.

 

وی در پایان سخنان خود، با اشاره به حوزه‌های خدمت سپاه، بیان داشت: مشارکت در خدمت‌رسانی به مردم در هر نقطه‌ای از  کشور جزو وظایف سپاه است و در این میان با توجه به نیازهای روز جامعه، در بحث فرهنگی نگاه ویژه خواهیم داشت.

 

 

 

انتهای پیام/

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است