پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - دبیرقرارگاه محرومیت زدایی سپاه: اجرای بیش از ۳۶۰۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی توسط سپاه در کشور
چاپ کردن این صفحه

دبیرقرارگاه محرومیت زدایی سپاه: اجرای بیش از ۳۶۰۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی توسط سپاه در کشور

منتشرشده در سپاه یکشنبه, 29 تیر 1399 ساعت 14:02
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: سردار حزنی خدمت به مردم را از مهمترین رسالت‌های سپاه عنوان کرد و گفت:در موج اول کرونا به همت سپاه وسایر نهاد‌ها بیش از  ۱۰ میلیون بسته معیشتی در سراسر کشور توزیع شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید ضیاءالدین حزنی دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه در مراسم اختتامیه و تکمیل  292 واحد مسکونی مددجویان استان کرمانشاه که با مشارکت سپاه و کمیته امداد در روستای مارنگاز شهرستان سنقروکلیایی برگزار شد اظهار داشت: بیش از 36 هزار پروژه محرومیت‌زدایی در کشور انجام شده است.

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران با بیان اینکه در همه عرصه‌ها در کنار مردم بودن از رمزهای موفقیت سپاه پاسداران است گفت: اشتغالزایی و ارائه تسهیلات و خدمات آبرسانی سیار به روستاها، از دیگر خدمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه میلیون‌ها بسته غذایی در سطح کشور در بین نیازمندان در راستای فرمایشات امام خامنه‌ای در رابطه با طرح مواسات و کمک مومنانه توزیع شد بیان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مقید است در کنار پاسداری از مرزها و برقراری امنیت کشور به فکر نیازمندان و محرومان جامعه باشد و طرح‌های محرومیت‌زدایی را ادامه دهد.

حزنی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران انقلاب نهادی برخاسته از بطن مردم ایران اسلامی است و به خدمت به مردم افتخار می‌کند خاطرنشان کرد: باید همه نهادهای انقلابی همگام و با همدیگر به خدمت به مردم بپردازند و چند پروژه عمرانی دیگر از جمله مسجد در این شهرستان تکمیل خواهد شد.


سرهنگ کامران هزار خانی، مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه مانند سال‌های گذشته امسال هم با حمایت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طرح‌های محرومیت‌زدایی انجام می‌شود گفت: بیش از 12 هزار پروژه عمرانی در راستای محرومیت‌زدایی در استان انجام شده است و طرح‌های آبخیزداری، ساخت جاده‌های روستایی، منازل افراد کم‌برخوردار  و اشتغال‌زایی از جمله این طرح‌ها است.

مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه 20 کارگاه تولیدی در روستاها با اعتبار 150 میلیون تومان از طرح‌های اشتغال‌زایی در سال جاری راه‌اندازی شده است گفت: در راستای پرورش دام‌های سنگین و سبک قراردادهایی در قالب زنجیره ارزش با 500 خانوار و تضمین خرید در دست اجرا است  در دستور کار قرار دادیم.

امجدیان مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سنقر با اشاره به اینکه از تعداد 292 واحد ساخته شده در سطح استان تعداد 113 واحد مسکونی 50 متری برای 113 خانوار از مددجویان روستایی شهرستان سنقر با همکاری سپاه نبی‌اکرم(ص) احداث شده است گفت: 26 واحد از سوی قرارگاه پیشرفت و آبادانی و 87 واحد از سوی بسیج سازندگی احداث  شد.