شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهسردار یزدی خبر داد: تهیه و توزیع ۵ هزار جهیزیه برای نوعروسان نیازمند

سردار یزدی خبر داد: تهیه و توزیع ۵ هزار جهیزیه برای نوعروسان نیازمند

منتشرشده در سپاه چهارشنبه, 04 تیر 1399 ساعت 11:52
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ گفت: پنج هزار سری جهیزیه برای نوعروسان نیازمند تهیه شده که بزودی بین این افراد توزیع خواهد شد.


به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه تهران بزرگ در گفت‌وگویی با اشاره به اهدای کمک‌های مومنانه به نیازمندان در تهران، اظهار داشت: مردم بعد از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز نیمه شعبان مبنی بر برگزاری رزمایش گسترده در کشور برای مواسات و کمک به نیازمندان، وارد عمل شدند.

وی با اشاره به اینکه مردم در همه عرصه‌ها به‌خصوص در رزمایش همدلی و کمک مومنانه افتخار آفریدند، افزود: در همین رابطه به مناسبت عید غدیر پنج هزار سری جهیزیه که توسط خیّرین تهیه شده است، برای اهدا به نوعروسان خانواده‌های نیازمند توزیع خواهد شد؛ علاوه بر این، سعی خواهیم کرد با ایجاد کسب و کار‌های خرد و کوچک و ایجاد اشتغال جدید به نیازمندان با اولویت سرپرستان خانوار و کسانی که سرپرست خود را از دست داده‌اند در شهر‌های اطراف و نقاط محروم تهران کمک شود.

سردار یزدی ادامه داد: همچنین به کسانی که متأثر از بیماری در شرایط سختی به سر می‌برند به‌ ویژه بیماران صعب‌العلاج کمک خواهد شد .

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است