شما اینجا هستید: خانهگزارش تصویریسپاهفرمانده سابق سپاه محمد رسول الله (ص): در خدمت‌رسانی به مردم پیشگام بودیم

فرمانده سابق سپاه محمد رسول الله (ص): در خدمت‌رسانی به مردم پیشگام بودیم

منتشرشده در سپاه یکشنبه, 02 آذر 1399 ساعت 16:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)


سپاه نیوز: سردار یزدی با بیان اینکه در عرصه خدمت‌رسانی به مردم پیشگام بودیم، گفت: در طول مدت خدمت تلاش کردیم تا سرباز اخلاق‌مدار رهبری باشیم.


به گزارش سپاه نیوز؛ سردار «محمدرضا یزدی» فرمانده سابق سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) امروز (یکشنبه) در آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ که در ستاد فرماندهی این سپاه برگزار شد، اظهار داشت: در این مدت که توفیق خدمتگزاری در سپاه محمد رسول‌الله (ص) را داشتم تلاش کردم  برای خدمت به مردم از هیچ تلاشی فروگذار نکنم.

وی تصریح کرد: در طول این مدت  برای کمک به مردم دست به دست هم دادیم و خدا را شاکرم که به لطف خود در سه سال گذشته در سخت‌ترین شرایط مرا در معرض آزمایش‌های دشوار قرار داد و آبدیده کرد تا ذره‌ای از دِین خود را نسبت به امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب، شهدا و مردم ادا کنم و تاکنون سعی ما بر این بوده است که با توکل به خدا و توسل به اهل بیت و مدنظر قرار دادن فرامین رهبری معظم و امام کاری کنیم تا جایی که مردم به بسیج و سپاه عزت مدارانه نگاه کنند؛ یعنی سپاه و بسیج عزیز مردم و مقتدر در برابر معاندین و دشمنان باشند.

سردار یزدی با بیان اینکه در اتفاقات و حوادث هیچ گاه منتظر نماندیم و خود به سرعت وارد عمل شدیم، افزود: تلاش کردیم تا در شرایط سخت مشکلات اقتصادی و بحران هایی، چون سیل و زلزله و مقابله با شیوع ویروس کرونا همواره در کنار مردم باشیم و نیروهایمان را به سرعت جهت خدمت رسانی به مناطق مورد نظر گسیل کردیم.

وی در پایان یادآور شد: در این مدت با تکیه بر ۳ اصل مهم تلاش کردیم در جهت اجرای ماموریت‌ها دست پاک ترین، چشم پاک‌ترین و خوش اخلاق‌ترین سربازان رهبر باشیم.

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است