شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانفرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان: آزادسازی خرمشهر مطالبه مردم از رزمندگان بود

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان: آزادسازی خرمشهر مطالبه مردم از رزمندگان بود

منتشرشده در زنجان دوشنبه, 31 ارديبهشت 1397 ساعت 09:22
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار کرمی عملیات بیت‌المقدس را یک عملیات غرورآفرین دانست و تصریح کرد: آزادسازی خرمشهر مطالبه مردم از رزمندگان بود که به لطف خدا و رهنمودهای حضرت امام(ره) این امر به وقوع پیوست.

 

 

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جهانبخش کرمی فرمانده سپاه سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان ضمن تبریک فرارسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: به مقام والای شهدای عملیات بیت‌المقدس که یک کار خارق‌العاده‌ای انجام دادند، ادای احترام می‌کنم.

 

وی با بیان اینکه عملیات بیت‌المقدس در چهار مرحله انجام شد، تصریح کرد: رزمندگان سپاه و بسیج استان زنجان در این عملیات نقش ویژه‌ای داشتند و به عنوان خط شکنان این عملیات بودند و بیش از 150 نفر شهید تقدیم انقلاب کردند.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان عملیات بیت‌المقدس را یک عملیات غرورآفرین دانست و تصریح کرد: آزادسازی خرمشهر مطالبه مردم از رزمندگان بود که به لطف خدا و رهنمودهای حضرت امام(ره) این امر به وقوع پیوست.

 

وی با بیان اینکه نگه داشتن خرمشهر از نظر استراتژیک برای رژیم بعث عراق و صدام بسیار حائز اهمیت بود، خاطرنشان کرد: 60 هزار نیروی زبده عراقی خرمشهر را از چهار طرف محاصره کرده بودند و نفوذ به آن محل بسیار سخت بود ولی رزمندگان جان بر کف ایرانی با توکل به خدا و ایمان قلبی توانستند خرمشهر را آزاد کنند که حضرت امام(ره) در جمله معروف خود فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد.

 

سردار کرمی با بیان اینکه خواست امام خمینی(ره) آزادسازی خرمشهر بود، تصریح کرد: در نقطه مقابل صدام گفته بود اگر رزمندگان ایرانی بتوانند خرمشهر را آزاد کنند کلید بصره را به آن‌ها خواهم داد.

 

وی با بیان اینکه گردان‌های زنجانی جزو نخستین نیروهایی بودند که وارد شهر خرمشهر شدند، خاطرنشان کرد: آزادسازی خرمشهر یک افتخار تاریخی است و هیچ‌گاه از یاد مردم ایران فراموش نخواهد شد.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه یکی از رهنمودهای مقام معظم رهبری این است که خرمشهرها در پیش است، ابراز کرد: همواره باید خرمشهری از کشور در مقابل تهدیدات دشمنان دفاع کنیم.

 

وی با ابراز خرسندی از وحدت بین نیروهای نظامی کشور گفت: ارتش، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و نیروهای امنیتی با وحدت و هماهنگی کامل گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند و همواره آماده دفاع از کشور هستند.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است