شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان : سپاه از جنس خود انقلاب و مولود انقلاب است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان : سپاه از جنس خود انقلاب و مولود انقلاب است

منتشرشده در زنجان دوشنبه, 10 ارديبهشت 1397 ساعت 16:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین متین اظهار داشت: فلسفه تشکیل سپاه و پیروزی انقلاب اسلامی با درایت حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری در سال 1357 حاصل شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛حجت الاسلام والمسلمین متین مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان ، فلسفه تشکیل سپاه و پیروزی انقلاب اسلامی با درایت حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری در سال 1357 حاصل شد و حفظ و حراست از انقلاب اسلامی مسأله مشکل‌تری از خود پیروزی انقلاب اسلامی بود،که امام راحل (ره) این انقلاب را به عنوان یک دستاورد ارزشمند برای ملت تلقی کرد؛ و بر اساس ژرف اندیشی، عمق تفکر، استراتژی و هدفی که داشتند برآن شدند تا نهادی را برای حراست از انقلاب اسلامی ایجاد کنند، لذا در دوم اردیبهشت سال 1358 دستوری برای شورای انقلاب مبنی بر تشکیل بسیج صادر فرمودند.

 

وی در ادامه گفت :سپاه از جنس خود انقلاب و مولود انقلاب است امروز اگر کسی منصفانه نگاه و قضاوت کند، متوجه می‌‌شود که در طول این چهل سال بزنگاه‌های مختلفی وجود داشته است که اگر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نبود، دچار آسیب های جبران ناپذیری شده بودیم.

 

حجت الاسلام  والمسلمین متین با اشاره به: حدیث " حسین منی و أنا من حسین" گفت همانگونه که بقاء رسالت پیامبر به واسطه امام حسین (ع) صورت گرفت، عامل بقاء انقلاب اسلامی نیز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است،بنابراین امام راحل (ره) فرمودند، اگر سپاه نبود، کشور هم نبود. مقام معظم رهبری نیز فرمودند،من وقتی پاسداران را می‌بینم، احساس می‌کنم اهل بهشت را می‌بینم و از بودن با سپاهیان و پاسداران لذت می‌برم.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است