شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانفرمانده سپاه انصارالمهدی استان زنجان: از ویژگی‌های پاسدار حرکت ولایی ، مردم‌داری و شجاعت است

فرمانده سپاه انصارالمهدی استان زنجان: از ویژگی‌های پاسدار حرکت ولایی ، مردم‌داری و شجاعت است

منتشرشده در زنجان دوشنبه, 10 ارديبهشت 1397 ساعت 10:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالمهدی استان زنجان:  از ویژگی‌های پاسداران انقلاب اسلامی حرکت ولایی ، مردم‌داری و شجاعت است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جهانبخش کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با تبریک فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و روز پاسدار اظهار کرد: پیامبر فرموده‌اند که امام حسین(ع) سفینه نجات است، امام حسین(ع) مورد لطف ائمه اطهار و پیامبر بودند .

 

وی با تاکید بر آمادگی سپاه برای مقابله با دشمنان، افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف آمادگی بسیار بالایی داشته و سینه خود را در مقابل توطئه‌های دشمنان سپر کرده است.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در ادامه با اشاره به اینکه امام راحل، تکلیف و وظیفه سپاه را تا آخر مشخص کردند که سپاه باید عاشورایی از انقلاب دفاع کند، عنوان کرد: رسالت نامگذاری روز پاسدار در سالروز ولادت امام حسین(ع) این است که سپاه از ولایت، انقلاب، اسلام و کشور حسین‌وار دفاع کند.

 

وی با بیان اینکه رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس رشادت‌های بسیاری را از خود نشان دادند، گفت: به کارگیری نیروی بسیج یکی از هنرهای سپاه است و این نهاد مقدس یادگار امام راحل است.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به رشادت رزمندگان در عملیات‌های بیت المقدس ، ثامن‌الائمه بدر ، ، فتح المبین ، خیبر و والفجر 8، گفت: این عملیات‌ها نمونه‌ای از رشادت‌های دوران جنگ تحمیلی است.

 

وی با تاکید بر اینکه از ویژگی‌های پاسداران انقلاب اسلامی حرکت ولایی ، مردم‌داری و شجاعت است، افزود: سپاه با دیگر نهادها در برقراری امنیت کشور هماهنگی بسیار خوبی دارد.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با تاکید بر اینکه سپاه در جنگ نرم نیز پیش‌گام شده و در مقابل دشمنان ایستاده است، تصریح کرد: سپاه در حوزه بسیج سازندگی هزاران پروژه سازندگی را در کشور انجام داده است‌.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است