شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانفرمانده سپاه استان زنجان از تکمیل ۲۷۷ پروژه عمرانی توسط سپاه این استان خبر داد

فرمانده سپاه استان زنجان از تکمیل ۲۷۷ پروژه عمرانی توسط سپاه این استان خبر داد

منتشرشده در زنجان چهارشنبه, 22 فروردين 1397 ساعت 09:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه استان زنجان گفت: از آغاز سال ۹۲ تا پایان سال ۹۶ سپاه استان توانست ۲۷۷ پروژه عمرانی را تکمیل کند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جهانبخش کرمیفرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی که با حضور وزیر دفاع برگزار شد، ضمن ادای احترام به مقام والای شهدا و گرامیداشت سالروز شهادت صیاد شیرازی اظهار داشت: صیاد شیرازی صیاد دل‌ها است.

 

وی سپاه را صف مقدم مبارزه با محرومیت‌زدایی در کشور دانست و گفت: مقام معظم رهبری همواره به از بین بردن محرومیت در کشور تاکید دارند.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه از آغاز سال 92 تا پایان سال 96 سپاه استان توانست 277 پروژه عمرانی را تکمیل کند، گفت: سپاه استان در 3 هزار و 769‌ مورد از پروژه‌های غیر عمرانی سهم داشت هاست.

 

سردار کرمی از تکمیل 44 سالن ورزشی از سال 92 تا 96 خبر داد و گفت: این سالن‌های ورزشی قابلیت این را دارد در وضعیت‌های بحران به کمک امداد و نجات بیاید و به عنوان سالن‌های چند منظوره استفاده شود‌.

 

وی از شناسنامه‌دار شدن 44 گروه جهادی سخن‌ گفت و افزود: این کار برای ساماندهی گروه‌های جهادی صورت گرفته است.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در ادامه گریزی به اقدامات سپاه استان در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه زد و گفت: شش روستا در اختیار سپاه استان قرار گرفت که نیروهای بسیجی و سپاهی تا پنج روز قبل از عید در آن مناطق مستقر بودند.

 

وی با تقدیر از سازمان‌های فنی‌وحرفه‌ای و جهاد کشاورزی بابت کمک به سپاه در راستای اشتغال‌زایی افزود: 5 هزار و 500 فرصت شغلی ایجاد شده است.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است