شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانفرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)‌استان زنجان: ۱۵ هزار نفر به راهیان نور اعزام شدند

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)‌استان زنجان: ۱۵ هزار نفر به راهیان نور اعزام شدند

منتشرشده در زنجان شنبه, 18 فروردين 1397 ساعت 15:44
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه استان زنجان با اشاره به اعزام ۱۵ هزار نفر از ابتدای سال ۹۶ تا ۱۲ فرردین ماه امسال گفت: سال گذشته توانستیم ۳ هزار نفر افراد بالای ۴۰ سال را برای نخستین بار به مشهد اعزام کنیم.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جهانبخش کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)‌ استان زنجان در نخستین جلسه شورای اداری استان ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید اظهار داشت: توانستیم در نوروز امسال حدود 5 هزار نفر از اقشار مختلف مردم را روانه سرزمین‌های راهیان نور کنیم.

 

وی با ابراز خرسندی از ایام بدون حادثه گفت: به لطف خدا هیچ حادثه‌ای برای زائران در این ایام اتفاق نیفتاد.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)‌ استان زنجان با بیان اینکه از نخستین روز سال 96 تا 12 فروردین امسال 15 هزار نفر به راهیان نور غرب و جنوب اعزام شدند، تصریح کرد: سال گذشته توانستیم 3 هزار نفر بالای 40 سال را برای نخستین بار به مشهد اعزام کنیم.

 

وی در ادامه با شاره به وضعیت اعزام راهیان‌ نور دانشجویی گفت: اعزام‌ دانشجویان از 18 اسفند سال گذشته آغاز و تا 24 اسفند به طول انجامید.

 

سردار کرمی در پایان به نتایج نظرسنجی اشاره و خاطرنشان کرد: به لطف خدا تمام نفراتی که به این سرزمین اعزام شده بودند با دیدن صحنه‌ها و مناطق جنگی و عملیاتی حیرت‌زده شده و نتایج نظرسنجی‌ها رضایت‌بخش بود.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است