شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان: امنیت امروز كشورمان به بركت خون شهدا و ایثارگری رزمندگان این مرز و بوم است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان: امنیت امروز كشورمان به بركت خون شهدا و ایثارگری رزمندگان این مرز و بوم است

منتشرشده در زنجان دوشنبه, 10 مهر 1396 ساعت 08:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین متین اظهار داشت: اگر امروز كشوری امن در نا امن‌ترین منطقه جهان داریم به بركت خون شهدا و ایثارگری رزمندگان پرتوان این مرز و بوم است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین متین مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در بازدید از پایگاه های مرزی سردشت ، از عملکرد شایسته و تلاش مخلصانه رزمندگان تیپ 36 انصارالمهدی(عج) که در این شرایط سخت مشغول نگهبانی از مرزهای جمهوری اسلامی هستند تقدیر کرد و گفت: بزرگترین افتخار شما پاسداران، سرباز ولایت بودن است. 

حجت الاسلام والمسلمین متین با اشاره به فعالیت‌های چشمگیر رزمندگان در مناطق مرزی به ویژه منطقه مرزی سردشت،افزود: اگر امروز كشوری امن در ناامن‌ترین منطقه جهان داریم به بركت خون شهدا و ایثارگری رزمندگان پرتوان این مرز و بوم است.

 

وی در ادامه به قدرتمند ترین سلاح و محبوبیت سپاه اشاره و اظهار داشت: ایمان به خدا قدرتمندترین سلاح سپاه است و محبوبیت سپاه به خاطر معنویتش است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان تصریح کرد: مشخصه برجسته و اصلی رزمندگان این نهاد مقدس انس با قرآن کریم و عشق و مودت به اهل بیت(ع) است.

 

حجت الاسلام والمسلمین متین خاطرنشان ساخت: اگر دین خدا را یاری کنیم خداوند هم ما را یاری خواهد کرد چنانکه ماجرای طبس از امدادهای غیبی الهی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بود .

 

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین تیموری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در تیپ 36 زنجان گفت: رزمندگان دلاور و ولایت پذیر تیپ 36 زنجان همواره در ماموریتهای سخت و طاقت فرسا پرتلاش بوده و نقش خود را در این مناطق مرزی به نحو احسن در برقراری امنیت در مناطق شمالغرب انجام  می دهد.

 

لازم بذکر است، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان زنجان با رزمندگان زنجانی حاضر در پایگاههای قلعه گردان امام حسین(ع)، گردان علی اصغر(ع) و گلاله یک ، دو و سه از نزدیک دیدار کرد.

 

انتهای خبر /09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است