شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانفرمانده سپاه ‌انصارالمهدی (عج) استان‌ زنجان: دشمن از توطئه‌های شوم خود دست برنمی‌دارد

فرمانده سپاه ‌انصارالمهدی (عج) استان‌ زنجان: دشمن از توطئه‌های شوم خود دست برنمی‌دارد

منتشرشده در زنجان شنبه, 06 خرداد 1396 ساعت 11:42
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه استان زنجان گفت: آمریکا شیطان بزرگ است و دست از اهداف شوم خود برنمی‌دارد.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جهانبخش کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان‌ زنجان ، در سخنرانی پیش از خطبه‌های نورانی نماز جمعه ضمن گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: فتح خرمشهر فتح ارزش‌های اسلامی است. صدامی که قرار بود ایران‌ را در 10 روز شکست دهد و به این هدف خود دست نیافته بود، خرمشهر را به عنوان اهرم‌ فشار در تسخیر خود نگه داشته بود.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان‌ زنجان با بیان‌ اینکه رزمندگان اسلام در عملیات آزادسازی خرمشهر بسیار تلاش کردند، گفت: خواسته حضرت امام(ره) و مطالبه مردم بود که باید خرمشهر آزاد شود.

 

وی با اشاره به دشمنی آمریکا با ایران اظهارداشت: آمریکا شیطان کبیر است و سال‌ها است که با ایران دشمنی می‌کند.

 

سردار کرمی با اشاره به دفاع ایرانیان در مقابل مستکبران جهان تاکید کرد: دفاع مقدس تمام شد ولی دفاع همیشه باقی است  و دشمن حاضر نیست از اهداف شوم خود دست بردارد.

 

وی با اشاره به اینکه اجازه نخواهیم داد هیچ کس به این خاک تجاوز کند، اظهارداشت: اگر هر دست و هر پایی به این خاک‌ و این کشور دراز شود و طمع تصرف و حمله داشته باشد، آن را با قدرت قطع می‌کنیم.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان تصریح کرد: بعد از دفاع مقدس که آمریکا نقش جدی در وادار کردن صدام برای از بین بردن انقلاب اسلامی داشت، امروزه در جهان‌اسلام و ایران به دنبال فتنه‌گری است.

 

وی با اشاره به فتنه‌های آمریکا گفت: در هرجا که وارد شدند با شکست مواجه شدند و این قدرت انقلاب اسلامی در منطقه و جهان‌ است و شاهد به باتلاق افتادن‌ آمریکا در افغانستان ‌هستیم.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان‌ زنجان افزود:  آزادسازی خرمشهر در قرارگاه فرماندهی با حضور مرحوم آیت‌الله مشکینی با خواندن دعای توسل و قرائت سوره فتح آغاز شد و یکی از طراحان نقشه عملیات شهید حسن‌ باقری بود.

 

سردار کرمی با بیان اینکه در حالی خرمشهر ساعت 10 صبح روز سوم خرداد آغاز شد که هیچ کس انتظار آزادسازی خرمشهر را نداشت، گفت: این‌عملیات با حضور 112 گردان‌ از سپاه و بسیج و 45 گردان از ارتش انجام شد و رزمندگان زنجانی در هر چهار مرحله عملیات بیت المقدس خط شکن بودند و نیروهای سپاه زنجان 135 شهید در این‌ عملیات تقدیم انقلاب و اسلام کرد.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است