شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانفرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان: سپاه هرگونه تهدید و تهاجم علیه جمهوری اسلامی را در نطفه خفه می‌کند

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان: سپاه هرگونه تهدید و تهاجم علیه جمهوری اسلامی را در نطفه خفه می‌کند

منتشرشده در زنجان شنبه, 09 ارديبهشت 1396 ساعت 14:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار کرمی با اشاره به توانمندی سپاه و نیروهای مسلح در سراسر کشور گفت: سپاه هرگونه تهدید و  تهاجم علیه جمهوری اسلامی و ملت ایران را در نطفه خفه می‌کند.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار جهانبخش کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی( عج) زنجان با اشاره به نامگذاری روز ولادت امام حسین(ع) به نام روز پاسدار اظهار داشت: امام راحل با این نام گذاری جهت حرکت سپاه را مشخص کردند.

 

وی با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب برای نامگذاری روز پاسدار عنوان کرد: این محتوای پر مغز مسیر حرکت  سپاه را مشخص کرده یعنی سپاه در پاسداری از انقلاب و آرمان‌های انقلاب باید حسین‌وار مجاهدت کند.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به بحران دوران انقلاب در کشور گفت: سپاه, ارتش, نیروی انتظامی از تبدیل شدن ایران به سوریه و عراق فعلی در مقابل دشمن ایستادگی کردند.

 

 وی ابراز کرد: در آن دوران به نمایندگی از ابر قدرت‌های دنیا صدام وارد میدان شد تا با ایران وارد جنگ شود که البته پشتوانه او برای جنگ کشورهای غربی بودند.

 

سردار کرمی با اشاره به حمایت‌های نظامی و سیاسی کشورهای غربی از صدام برای حمله به کشور عنوان کرد: در یک طرف جنگ ابرقدرت‌های دنیا و در طرف دیگر جنگ مردم شجاع و شهیدپرور جمهوری اسلامی ایران قرار داشت.

 

وی تصریح کرد: هیچ کس باور نمی‌کرد که ایران بتواند در مقابل این شیاطین بایستد ولی با تدابیر و حمایت‌های حضرت امام خمینی(ره) و با توانایی‌های نیروهای مسلح با تمام اقتدار توانستیم در مقابل دنیا ایستادگی کنیم.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان ابراز کرد: یکی از هنرهای تاریخی سپاه که با تدبیر امام راحل تشکیل شد سازماندهی, به‌کارگیری و جذب نیروهای مردمی و بسیجی داوطلب بود.

 

وی با اشاره به اینکه سپاه در اوج بحران جنگ قدرت می‌یابد، عنوان کرد: سپاه حماسه‌های تاریخی خلق کرد و امام خمینی (ره) فرمان تشکیل نیروهای هوایی، دریایی و زمینی سپاه را صادر کردند.

 

سردار کرمی تصریح کرد: بعد از دفاع مقدس وجود سپاه به این معنی نیست که با اسلحه در میدان جنگ حضور یابد بلکه سپاه پاسدار انقلاب و آرمان‌های انقلاب است تا دیگر هیچ ابرقدرتی خیال نفوذ به خاک ایران را نداشته باشد.

 

وی گفت: جوانان کشور در عمران و آبادی کشور سوابق درخشانی داشته‌اند و آن مردمی که در دوران جنگ به میدان آمده بودند در صحنه انتخابات حضور پرشور دارند باید برای این مردم فداکاری کنیم.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان ابراز کرد: در اردوهای جهادی و اردوهای طرح هجرت سپاه و بسیج صحنه‌های بسیار زیبایی خلق کرده‌اند و محرومیت‌زدایی یکی از فعالیت‌های مهم آنها است و همه ساله این کارها ادامه دارد.

 

وی با اشاره به اینکه اجرای این طرح‌ها برای عمران و آبادانی کشور کمک می‌کند، گفت: برای دستگاه‌های عمرانی کشور کمک می‌شود تا کشور را آباد کنند که بسیار مورد توجه رهبر معظم انقلاب است.

 

سردار کرمی ابراز کرد: وقتی دولت‌های غربی از جنگ رو در رو با کشور نتیجه‌ای نگرفتند در صدد بر آمدند تا با تهاجم فرهنگی جوانان این مرز و بوم را مورد حمله قرار دهند تا باورهای دینی آنها را تغییر دهند.

 

وی با اشاره به اقدامات فرهنگی سپاه در استان زنجان عنوان کرد: سالی 25 هزار کار فرهنگی توسط بسیج انجام می‌گیرد که یکی از این کارهای فرهنگی اردوهای زیارتی و معنوی است که حداقل 25 هزار نفر به مناطق زیارتی و جنگی در سطح کشور اعزام می‌شوند.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن در صفحه‌های مجازی گفت: سپاه با رصد فضای مجازی درصدد است  تا از ورود و نفوذ دشمن در اعتقادات جوانان جلوگیری کند.

 

وی با اشاره به آمادگی کامل سپاه و آحاد نیروهای مسلح در دفاع از کشور و ایستادگی در مقابل هجوم دشمنان تصریح کرد: سپاه هر گونه تهدید، فتنه، تهاجم، هجوم و توطئه علیه جمهوری اسلامی و ملت ایران را در نطفه خفه می‌کند.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است