شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانفرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان: یکی از راهبردهای اساسی بسیج مقابله با جنگ نرم است

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان: یکی از راهبردهای اساسی بسیج مقابله با جنگ نرم است

منتشرشده در زنجان سه شنبه, 09 شهریور 1395 ساعت 14:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 سپاه نیوز:سردار کرمی گفت: یکی از راهبردهای اساسی بسیج مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمنان اسلام است.

به گزارش سپاه نیوز؛سردار سر‌تیپ دوم پاسدار جهانبخش کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در حاشیه هشتمین نمایشگاه کتاب ناشران سراسر کشور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه یکی از راهبردهای اساسی بسیج مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمنان اسلام است اظهار داشت: بسیجیان امروز به عنوان خاکریز فرهنگی دفاع از اسلام و انقلاب هستند.


وی با تاکید بر اینکه در زمینه کتاب و کتابخوانی برنامه‌های خوبی در پایگاه‌های مقاومت بسیج پیش‌بینی شده است، ابراز کرد: تاکید مقام معظم رهبری بر امر کتابخوانی اهمیت پرداختن به این موضوع را دو چندان می‌کند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه بسیج گام‌های خوبی در زمینه توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی برداشته است، تصریح کرد: متاسفانه در زنجان جای کتابهای دفاع مقدس خالی است.

وی با بیان اینکه مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه استان در بهترین نقاط سطح شهر اقدام به برپایی نمایشگاه و فروشگاههایی به منظور عرضه کتابهایی که در حوزه دفاع مقدس به چاپ رسیده و یا در حال چاپ است، می‌کند، بیان کرد: این امر در راستای آگاه‌سازی نسل جوان از ارزشهای دفاع مقدس انجام می‌شود.

سردار کرمی با بیان اینکه نشریات داخلی سپاه و بسیج رسانه نیز عملکرد قابل قبولی در حوزه فعالیتهای رسانه‌ای دارند، تصریح کرد: رونمایی از کتابهای دوران دفاع مقدس نیز به مناسبت گرامیداشت این روز در نمایشگاه کتاب ملی دفاع مقدس که در تهران انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: رونمایی‌های انجام شده در هفته دفاع مقدس از 27 شهریور تا 10 مهرماه در قالب نمایشگاهی برای عموم مردم انجام می‌شود.


انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است